התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

קידום עסקים בישראל- כל הטיפים
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 30.09.2018 03:16
לא מומלץ לנסות לבצע אותו בכוחות עצמכם, כוחות הרשת הם חזקים מאוד וצריך לדעת להתמודד איתם בצורה רגועה אך תקיפה. איך תעשו זאת?

בתוך ים העסקים שרוחש על פני הרשת ניתן בקלות לטבוע או לאבד את הכיוון. כמעט לכל בעלי העסקים בארץ יש אתר אינטרנט, כך שאחזקת אתר עסקי אינה נחשבת לייחודית או בולטת במיוחד. כעת הנושא החם הוא כיצד לקדם את האתר כך שהוא יבלוט בשטח ויגיע לתוצאות החיפוש הראשונות של מנועי החיפוש ברשת. קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר, ועל כן לא מומלץ לנסות לבצע אותו בכוחות עצמכם, כוחות הרשת הם חזקים מאוד וצריך לדעת להתמודד איתם בצורה רגועה אך תקיפה.

רק בישראל ישנם מאות אלפי עסקים גדולים וקטנים שכל אחד מהם צמא ליחס ומבקש לנגוס בעוגת ההצלחה. למרבה הצער, לא תמיד ניתן להגיע אל הטופ שכן ישנם תחומים בהם קיימת תחרות גדולה מאוד על אותה כמות של לקוחות. עסקים כאלו יזדקקו ליותר אנרגיה שיווקית על מנת לקדם את העסק שלהם ולמשוך אליהם את הלקוחות.

איך לקדם את העסק?

קידום עסקים תלוי באופן משמעותי במידת הרצון של בעל העסק להצליח. אמנם כל אחד רוצה להצליח ולנצח את המתחרים, אך ניצחון ברשת דורש השקעה של משאבים כספיים וקריאטיביים שלא כל בעל עסק יהיה מוכן לקחת על עצמו. אם יש לכם עסק כבר כמה שנים והוא עומד במקום (על אף שיש לכם אתר אינטרנט), ייתכן שניתן לשנות את המצב לטובה על ידי פניה לגורם מקצועי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ישנן כמה דרכים לקידום של העסק ומומלץ להכיר אותם ולבחור בדרך המתאימה לכם ביותר:

יש להבין כיצד פועל הקידום ברשת. קידום אתרים בישראל מתבסס על הפצת מידע רלוונטי בכלים השונים שעומדים לרשותנו.

 

הזנת תוכן איכותי לאתר היא אחת השיטות שיכניסו באתר שלכם עניין. אתרים שמציגים מידע כתוב נתפסים כאמינים יותר ואין זה אומר שהגולשים יקראו את כל המאמרים, אך הם יבינו שמדובר באתר רציני.

 

שימוש במילות מפתח נכונות הוא קריטי ולא כדאי להתפשר על כך. שיווק נכון כולל גם מחקר מילות מפתח אמתי ומעמיק אשר צד את הביטויים הנכונים והמדויקים ביותר ומביא לכם את הלקוחות הנכונים.

 

קידום עסקים בישראל אינו שונה מקידום של אתרים בחו"ל. מאידך, הקהל הישראלי נבדל ממדינות שונות בעולם מבחינת שפה ותרבות צריכה. כמו כן, אם ישנו אתר שפונה לאוכלוסיות שונות בכל רחבי העולם, יש להביא זאת בחשבון כאשר מגיעים לשלב של בשיווק.

 

את הקידום יש לתחזק כל העת ולא להוריד את הרגל מהגז. כמובן שכדאי להתייחס למגמות שונות בשוק ולפעול על פיהן.

כיצד לשווק את העסק?

שיווק עסקים הוא תחום רחב ומגוון שטמונים בו סודות רבים אשר כל אחד מהם מתייחס לפרמטר שונה בתכלית. עיקר העבודה שמתייחסת לשיווק של עסקים מחולקת לשני שלבים מרכזיים:

שלב א': חשוב לנסות ולמצוא את ההגדרה הברורה והמדויקת לעסק שלנו או למוצר או השירות שאנו מספקים. בשלב הזה עלינו להבין מהי התדמית שאנו רוצים בעבורו ואיך אנו רוצים שהלקוחות יראו אותו.

השלב ב': יש להתייחס למיתוג העסק. זהו השלב שבו נהפוך את שירות או המצור שלנו למותג לכל דבר. לאחר שהגדרנו מה הוא המוצר ננסה לאתר את קהל היעד שלו ובאלו דרכים ניתן להגיע אליו. בנוסף ננסה להבין מה הם הכלים אשר עומדים לרשותנו במסגרת המגבלות שלנו ואז נוכל לבנות תכנית פעולה מתאימה.

מה ניתן לעשות על מנת לקדם שיווק עסקים?

השימוש במדיה האינטרנטית היא בגדר חובה לכל מי שמעוניין לשווק את העסק שלו לקהל יעד רחב. טוויטר, פייסבוק ולינקדין הן רק חלק קטן מן המדיות החברתיות שניתן להשתמש בהן. ניתן לפתוח דף אוהדים מיוחד ברשת פייסבוק שיכיל כמובן תוכן מקצועי ואיכותי ויגרום לתנועה טובה אל האתר שלכם והעלאת המכירות. אפשר גם לפתוח פרופיל אישי ומקצועי שמגדיר אותנו ואת העסק שלנו בצורה הטובה ביותר. תמונות הן בגדר חובה שכן לקוחות אוהבים שקיפות ולא יפנו לכרטיס שנראה כאילו מסתיר מהם מידע. כדאי לדבר על תחביבים כך שתוכלו ליצור מכנה משותף כמה שיותר נרחב עם הגולשים.

בלוגים אישיים, יצירה של רשימות תפוצה או דיוור וגם השתתפות בדיונים שונים, העלאת פוסטים וכדומה, כל אלו יוכלו לקדם אתכם אל עבר המטרה. כמובן שכל המידע שאתם מספקים חייב להיות מקצועי ואמין וכמובן מקורי.

 

הוסף תגובה חדשה