התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

אירוע בטבע – למי זה יכול להתאים?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 11.12.2018 00:18
חושבים היכן לערוך את האירוע הבא בישראל? מזג האוויר בארץ מאפשר לערוך אירוע בטבע תחת כיפת השמיים. למי המיקום יכול להתאים?

 

 

השאלה הראשונה העולה במהלך תכנון אירוע כלשהו, בין אם מדובר באירוע פרטי עם חברים ובני משפחה, ובין אם מדובר באירוע אחר, קרי אירועים לעובדים, ללקוחות, ספקים, תומכים או כל גורם אחר, היא היכן לערוך את האירוע. השאלה הזאת היא חשובה, לא רק בשביל שנוכל לקבוע את המיקום באופן ספציפי, אלא גם את קונספט האירוע ואת מיקומו. לרשות כל אחד מאיתנו עומדות אופציות שונות. לכן ננסה לבחון  על פי משתנים שונים איזה מהמקומות יהווה את האלטרנטיבה הנכונה ביותר.

 

אירוע מתחת לכיפת השמיים

 

אירוע בטבע נחשב ללא ספק לאחת האופציות הפופולאריות והמקובלות ביותר כיום. בין אם מדובר באירוע שנערך בגן אירועים או מתחם ספציפי אחר, ובין אם מדובר באירוע שנערך במקום פתוח, שאיננו בהכרח מיועד לאירועים, או יותר נכון לומר הוא מיועד לא רק לאירועים, אך ניתן לשכור אותו לשם כך בתנאים מסוימים.

 

ההחלטה לערוך אירוע בטבע, נובעת כאמור משיקולים שונים. לעיתים מדובר על שיקולים של אפשרויות, כלומר נפתחת אופציה שמאפשרת זו ולכן לא מעוניינים להפסיד אותה, לעיתים מדובר על שיקול שנובע מכך שזה יכול להתאים לקונספט של האירוע אותו רוצי לערוך, ולעיתים זה מתאים למיתוג שלו, כמובן, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע עם מיתוג מיוחד, יוצא דופן, אז מה יכול להיות יותר מתאים וייחודי מאשר אירוע בחיק הטבע.

 

לפני שנסביר למי זה יכול להתאים, חשוב לומר, אם אנחנו רוצים לערוך אירוע בחיק הטבע, עלינו להתייחס לא רק לשאלה האם האופציה הזאת תאי מה לנו, האם היא משרתת אותנו כמו שאנחנו רוצים, אלא גם לשאלה, האם זה אופטימלי עבורנו מבחינת התנאים השונים השוכנים במקום, והאם אנחנו יכולים להיערך לכך בהתאם.

 

למי יכולים להתאים אירועי החוץ בטבע?

 

כאמור אירועים בטבע יכולים להתאים לקהלים שונים. כך למשל, אפשר לערוך בטבע אירועים כמו חתונות, בר ובת מצוות, הן במסגרת אירועי ערב או צהריים. צריך לומר, שאם המקום נגיש ונוח, אז אפשר לערוך גם ברית ובריתה, אך זה תלוי כמובן במצבה של האם אחרי הלידה.

 

ניתן לערוך אירועים בטבע גם לצרכים עסקיים, שיווקים ופרסומיים. למעשה, במקרים רבים זה משתלם מאוד, כפי שציינו קודם לכן, מאחר וזה יוצר מיתוג ייחודי לחברה. הרי אם עורכים אירוע במקום מיוחד ומשווקים אותו בצורה נכונה בתקשורת ובכלל בקרב הקהל הרחב, אין ספק שהמיקום מוסיף לאקסקלוסיביות של האירוע ובכך גם ליוקרה של החברה שעומדת מאחוריה.  כמו כן, אנחנו יכולים לתכנן אירוע בחיק הטבע, אם נניח בערבי גיבוש, ימי כיף וכן אירועים אחרים שמיועדים לעובדים, תלמידים, חיילים או כל קבוצה אחרת אשר אנחנו רוצים לערוך לכבודה אירוע מיוחד ומעניין.

 

הוסף תגובה חדשה