התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

יעדים שישראלים אוהבים
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 14.01.2019 14:13
אילו מדינות אהובות מאד על הישראל היוצאים לחופשה? בין אירופה לארה"ב מחכה לנו עולם שלם

ישראלים אוהבים לטוס לחו"ל ולטייל בעולם ומסתבר שיש מדינות שנמצאות בראש סדר העדיפויות. בין גיאורגיה, ספרד וארצות הברית – הנה מה שכדאי לדעת על מקומות שכולנו חייבים לבקר בהם

"רפורמת השמיים הפתוחים" ומצב כלכלי יציב מעודדים ישראלים לטוס לחו"ל מספר פעמים בשנה. כתוצאה מכך גם נוצרת רשימה של יעדים מועדפים, שאליהם מגיעים ישראלים בגילאים שונים ובמגוון רחב של נסיבות. כמו כן, כיום כולנו יכולים לקבל המלצות על יעדים מועדפים עוד לפני שאנחנו נוחתים בשדה התעופה וגם להתארגן בהתאם מבחינת סוג ואופי החופשה.

הנה למשל 3 יעדים שישראלים אוהבים ומהווים מקור השראה גם לכאלה שעוד לא היו בהם:

1. גיאורגיה

גיאורגיה היא ללא ספק האורחת המפתיעה של הרשימה ולכן כדאי לפתוח איתה. כיום גיאורגיה מצליחה לשלב בין אווירה היסטורית, תרבות שוקקת ואוכל מצוין והיא אטרקטיבית לישראלים גם בגלל המחיר ומשך הטיסה הקצר. בנוסף, גיאורגיה היא מדינה עשירה בפעילויות וניתן לטייל בה בדרכים שונות בלי להשתעמם.

אחת הדרכים המומלצות לטיול במדינה היא שימוש בג'יפים. בעזרת טיול ג'יפים בגאורגיה אפשר לראות מקומות חדשים בלי להתאמץ ולחסוך זמן וכסף. הג'יפים הופכים את היעד למעניין יותר ובעזרתם ניתן גם לצבור חוויות משותפות עם המשפחה והילדים. כמו כן, טיולי הג'יפים מודרכים על ידי אנשי מקצוע, הם בטוחים לחלוטין וחלקם נמכרים במסגרת חבילה מסודרת עם מלון וכניסה לאטרקציות.

2. ספרד

ישראלים מאז ומעולם אהבו את ספרד אבל נדמה שבשנים האחרונות המעמד שלה מתחזק אפילו בהשוואה ליעדים פופולאריים אחרים באירופה. זה קורה בגלל סיבות רבות ובעיקר בזכות הנגישות הגבוהה של ערים כגון מדריד וברצלונה. מעבר לכך, העולם כיום הוא כפר גלובאלי ויש אנשים שטסים לספרד רק כדי לראות משחק כדורגל או לאכול במסעדה טובה.

ספרד נוחה מאוד לטיולים ואפשר ליהנות בה גם בחופשה קצרה. תושבי ספרד מסבירי פנים, כמעט בכל מקום ניתן לקבל הכוונה באנגלית וגם המחירים נוחים מכפי שנהוג לחשוב. חוץ מזה, ניתן להרחיק ממרכזי הערים הגדולות ולטייל בפריפריה של ספרד עם רכב שכור.

3. ארצות הברית

אף רשימת יעדים אהובים על ישראלים לא יכולה להיות שלמה בלי ארצות הברית. חופשה באמריקה היא הגשמת חלום גם לישראלים שכבר ביקרו בה מספר פעמים ונדמה שבכל פעם מחדש היא מצליחה להפתיע. מבחינה טכנית, אפשר לטוס ישירות לניו יורק משדה התעופה בן גוריון וניתן גם לשלב את החופשה עם קרוז מפנק או טיול מחוף לחוף.

המגבלה היחידה היא שארצות הברית רחוקה מישראל ודורשת חופשה ארוכה יותר. בניגוד לגאורגיה או ספרד, טיול בארצות הברית חייב להימשך מינימום שבוע. זה דורש התאמות מצד הורים לילדים וגם משפיע על התקציב. הפתרון הוא לתכנן היטב את החופשה וגם לקבוע סדר עדיפויות משפחתי.

 

הוסף תגובה חדשה