התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

בגדי ים לתינוקות מה צריך לדעת
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 19.02.2019 15:39
כל ההנחיות כיצד לבחור בגדי ים לתינוקות ולילדים קטנים - איך תבחרו את בגד הים שיהיה נוח ומתאים?

 

(קרדיט: Pixabay)

אחד הדברים שילדים אוהבים לעשות מגיל צעיר מאוד, זה ללכת לים ולבריכה. הם מחכים לקיץ או לסופי שבוע, בהם ההורים לוקחים אותם לשחות בים או בבריכה, הם אוהבים ללכת לשם עם חברים וחברות שלהם, בקייטנה, בבית ספר, חוגים או דרך כל מקום אחר.

למעשה, הורים רבים נוהגים ללמד את הילדים שלהם כבר מגיל צעיר שחייה, על מנת שלא יהיה להם פחד ממים בכלל וממקומות כמו ים ובריכה, פחד שאם לא מתגברים עליו בגיל צעיר אז זה יכול להיות מאוד בעייתי בעתיד, וכן על מנת שיוכלו ליהנות עם בני משפחה וחברים שלהם בכל פעם כשהם הולכים לשם.

מן הסתם, בשביל שיוכלו ליהנות עד הסוף בבקרם בים  או בבריכהכדאי שיהיה להם בגדי ים המתאימים למידתם. אנו יכולים למצוא דגמים שונים של בגדי ים שמותאמים לבנים ולבנות בנפרד כמובן. במאמר זה נסביר באופן כללי, כיצד בוחרים בגדי ים לילדות, בגדי ים לתינוקות והיכן ניתן לרכוש אותם.

ישנם כללים שונים לרכישת בגדי ים מיוחדים לילדות או בגדי ים לתינוקות. לפי שנסביר עליהם חשוב לומר, רצוי להשקיע בבגד ים טוב על מנת שהוא יוכל לשרת את הילדות והתינוקות במשך תקופה ארוכה, לרוב מדובר על קיץ שלם ומעבר לכך. מצד שני, צריך לקחת בחשבון שעד שלב מסוים, הילדות נמצאות בתהליך התפתחות פיזי, ועל כן, ייתכן מאוד שיהיה צורך להחליף את בגד הים באחד חדש, לעיתים תכופות.

כיצד קונים בגד ים לילדות או תינוקות?

הכלל הראשון, הוא לוודא שבגד הים יושב טוב על הגוף, לא לוחץ מדי, מאפשר להן לנשום ולנוע בצורה נוחה, אך עם זאת יש לוודא שבגד הים יושב חזק כך שהוא לא נופל.

הכלל השני, בוודאי במקרה של ילדות, יש לקנות בגד ים שהן ירגישו איתו נוח, שהן לא יתביישו ללבוש אותו ולא יתביישו להיכנס איתו למים. במקרים רבים עד גיל מסוים ילדות לובשות בגד ים שני חלקים, ורק לאחר מכן עוברות לבגד ים חלק אחד, זה תלוי במה שיש לחנות להציע ובמה שאנחנו מעדיפים לקנות להן.

הכלל השלישי, חשוב שהוא לא יהיה כבד מדי. צריך לזכור שבזמן השחייה צריך לבצע תנועות שונות בגוף. אומנם המים יכולים להקל אך עדיין, הן צריכות להרגיש נוח כשהן נעות איתו.

הכלל הרביעי, מן הסתם, גם במקרה של בגדי ים לתינוקות וגם במקרה של בגדי ים מיוחדים לילדות, יש לוודא שהם עשויים מבד איכותי, בד טוב, כזה שאפשר להיות בטוחים שהוא יחזיק מעמד זמן רב.

לפני סיום נדגיש, ניתן למצוא בגדי ים לתינוקות ולילדות בחנויות שונות, הן בחנויות למוצרי תינוקות, חנויות לבגדי ילדים, וכן בחנויות שמוכרות ספציפית בגדי ים ויש בהן מחלקות שמיועדות הן לתינוקות והן לילדים וילדות.

הוסף תגובה חדשה