התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

כיצד לשלב תאורת גן בעיצוב גינה מלאכותית
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 21.02.2019 08:43
השילוב המעניין בין תאורת גן לגינה הביתית מועצם כאשר מתכננים את מרחבי החוץ של הבית נכון. כיצד תעשו זאת?

עד לפני מספר שנים, כל מה שהיה בתוך הנישה של עיצוב פנים היה אך ורק בחלל הבית. שום בנאדם לא ראה חשיבות לכל מה שקורה בחוץ מבחינת עיצוב הגינה ותאורת החוץ. כיום, אנשים מאוד אכפתים כלפי הגינה שלהם, במיוחד בימות הקיץ שאנו נוהגים להיות בגינה יותר מאשר בבית, גם בשל המזג אוויר הנעים וגם כי זה פשוט כיף להיות "בטבע". בעזרת ריהוט גן, צמחיה מלאכותית ותאורת גן מסודרת נכון אפשר להפוך את הגינה לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית הכולל.

תאורת גן: דוקרנים מסודרים, פנסים, פרוז'קטורים, ספוטים ותאורת לד

בעזרת כל כך הרבה אמצעי תאורה אפשר להאיר את הגינה בכל מיני מנורות למיניהן: תאורת לד שהיא כל כך חסכונית וכל כך יפה וגם נשמרת לאורך זמן. תאורה סולארית אשר פועלת על קרני השמש, תאורה שקועה בגינה, פנסי תאורה גדולים ועוד. אם תיקחו אדריכל טוב תוכלו לבנות לעצמכם קו עיצובי מרשים מאוד לגינה בבית. מומלץ לעשות זאת עם אדריכל נוף אשר הוכיח את עצמו בעבודות קודמות ולא עם אדריכל שהוא חדש במקצוע.

תאורה לגינה: כך תשלבו תאורת גן בצורה נכונה

סגרתם עם אדריכל נוף? אל תשכחו להתייחס למספר גורמים שבעזרתם הגינה שלכם תבוצע בצורה מושלמת:

  • חברה סופר מקצועית בעל שם וניסיון רב בתחום או לחלופין אדריכל נוף אשר נמצא שנים רבות בתחום. כדאי לקחת בן אדם שיכול להמליץ לכם על החומרים הטובים ביותר שקיימים במחירים סבירים.

  • ייעוץ נכון – יש אנשים שיודעים לבצע בצורה מצוינת אך לא יודעים לייעץ. לכן חשוב מאוד לקחת בן אדם שיודע לייעץ בצורה טובה, לתכנן איתכם גינה שתהא לשביעות רצונכם.

  • אל תחרגו מהתקציב שלכם: אל תגזימו! אם הקצבתם לעיצוב הגינה 3,000 ₪ אז אתם עומדים על הסכום הזה. בפרויקטים מהסוג הזה יודעים איך מתחילים ללא כל מושג איך ובאיזה תקציב מסיימים לכן חשוב להגדיר מראש תקציב מוגבל שלא חורגים ממנו בשום פנים ואופן.

סוגי תאורה

באדריכלות נוף ותאורת גן יש כמה סוגי תאורה אך ישנם 2 עיקריים: או מרוכז ואור מתפרש. הסוג הראשון הוא אור אשר מופץ בצורה מאוד מרוכזת, תאורה זאת היא מאוד מאירה ומשפיעה על הצבעים הדומיננטים בגינה. הסוג השני שהזכרנו הוא אור אשר מתפרש על הגינה ולא בצורה נקודתית. אותו סוג אור מכניס גוונים שונים של תאורה לחצר ביתכם.

לסיכום, אם החלטתם לשפץ את הבית ואת הגינה, מומלץ מאוד ללכת על ייעוץ מקדים אשר יעזור לכם בתכנון נכון של הגינה. נכון להיום הקמת גינה מתחילה בסדר גודל של 2,500 ₪ ויכולה להגיע עד לסכומים של עשרות אלפים. דעו מה התקציב שלכם ולכו על זה!

בחסות: Https://www.dira-deal.co.il

הוסף תגובה חדשה