התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה

מסיבה אמריקנית עם צחי נוי
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 23.09.2016 13:00
אתוס ישראלי: ראיון מיוחד עם השחקן שאי אפשר לשכוח - יהודל'ה מאסקימו לימון מגיע ישר לניו יורק למסיבה חד פעמית.

 

זוכרים את יהודל'ה?

 

תפתחו יומנים: ביום חמישי הקרוב 29.9.16 מגיע אלינו צחי נוי והדמות של יודל'ה למסיבת קונספט מיוחדת במועדון 'אוליגרך' בניו יורק. נוי  לא מגיע רק לעמוד על הבמה ולשיר לישראלים בארה"ב את כל השירים המוכרים מהסדרה של אסקימו לימון, אלא בעיקר להסתובב בקהל, להצטלם, להתחבק, ולהרגיש את החוויה של הישראלים בארה"ב.

 

אין ישראלי שלא זוכר את נוי. עוד כשהחל את הקריירה שלו כשחקן כבר בשנת 1977 כששחק בשני סרטים במקביל הראשון היה "הגן" עם מלאני גריפית ושייקה אופיר ז"ל, והמשיך ב"חמש מאות שחור" שבויים ונכתב על ידי שייקה אופיר, פרץ לתודעה רק שנה אחרי כשהתחילה סדרת סרטי "אסקימו לימון" המיתולוגית.

 

 

ארה"ב ובמיוחד ניו יורק לא חדשה לצחי נוי, הוא גר שנים רבות בעיר, ואפילו תקופה מסויימת גם בלוס אנג'לס. במהלך הקריירה הארוכה שלו הוא הגיע ללא פחות מ-11 סיבובי הופעות של הצגות ברחבי ארה"ב. הפעם הוא מגיע אלינו בזכות יוני חבר טוב שעורך מסיבות קונספט בישראל ובעולם (יוני דביר) שהזמין אותו אליו לבקר בתפוח הגדול, ולהתחכך עם הישראלים שלא שוכחים את יהודל'ה. יומיים לפני שהוא עולה על הטיסה לאמריקה תפסנו את צחי נוי לראיון מיוחד.

עם שייקה אופיר ב"חמש מאות שחור"

 

מה מרגש אותך במיוחד במופע הזה?

 

מדהים שאחרי ארבעים שנה כמעט מאז שיצא הסרט הראשון (1978) הוא לא איבד מהרלוונטיות שלנו, שני דורות שגדלו על הסרט עדיין לא שוכחים את יהודל'ה. אני מגיע לניו יורק הפעם כדי להפגש מקרוב עם הישאלים פה, להתחבק, להגיד "שנה טובה", להצטלם ביחד. מעבר למופע עם השירים המוכרים מ"אסקימו לימון" המפגש עם הישראלים בארה"ב עושה לי טוב.

 

מה אתה עושה עכשיו בארץ?

 

אין רגע דל, אני משחק בכמה הצגות ילדים: "פיטר פן", "האריה שאהב תות" ו"ספר הג'ונגל". אני מגיע ביום ראשון, ובסוף השבוע שאחרי המסיבה חוזר לארץ לתקופה העמוסה של החגים. בקרוב גם עולה מופע יחיד שנקרא "יהודל'ה ואני" על מה שהתרחש מאחורי הקלעים של "אסקימו לימון", כמובן מנקודת המבט שלי. שבו סוף סוף יצאו כל הסיפורים הצהבהבים שמעולם לא פורסמו...

בקרוב נראה אותך גם על המסך בארה"ב, נכון?

 

בקרוב עולה לאוויר גם הסרט "Euro Club" שיהיה מעין גרסה אמריקאית של אסקימו לימון, בו משתתף לא אחר מאשר אחיה של ג'וליה רוברטס אריק רוברטס. הוא צולם כבר לפני שנה בזלצבורג, ועדיין לא ראיתי אותו.

 

אז למה לצפות במסיבה

 

הרבה "אסקימו לימון", ופגישה עם צחי נוי מקרוב, סלפי עם יהודל'ה בתלבושת המקורית שרואים בסרטים, שירים ישראלים מהסדרה של "אסקימו לימון", אלכוהול במחירים מוזלים ושם לא נגמרת המסיבה...

 

המפיק יוני דביר שמתקלט במועדון בחר במקום למסיבה שכוללת שני תקליטנים ברמה בינלאומית (מלבד דביר יתקלט גם תום דווידסון).  אז אם אתם בניו יורק או בסביבה, קצת לפני ראש השנה שלנו, לא זה האמריקאי, שילוב של אווירה ישראלית אותנטית ומסיבת ריקודים כמו שרק ניו יורק יודעת להציע עד אור הבוקר. במקום מחכים לכם גם מתחמי VIP, לאונצ'ים ואווירה מיוחדת.


 

איך מגיעים למסיבה?

 

המסיבה היא במועדון אוליגרך:

Oligarch Event Venue

 

ניתן לדבר ישירות עם יוני דביר - 917-370-2877

 

הוסף תגובה חדשה