התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה

המדריך המעשי הראשון מסוגו (!) למוכרי קוסמטיקה הגיע לארה"ב
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 14.12.2016 11:22
ספרו של שרון קאשי, המאסטר למכירות קוסמטיקה שמסייר בכל העולם ומדריך אנשי מכירות ומנהלים, הגיע לארה"ב.
 

 

"הדרך למיליון הראשון" ראה אור רק לפני כ-4 חודשים וכבר הספיק לחולל מהפכה בכל הקשור להכשרת אנשי מכירות בתחום הקוסמטיקה.

 

שרון, בן 32, משמש כמנטור למכירות קוסמטיקה ובעל 11 שנות ותק. "קיוויתי שהספר יוכל לתרום לאנשי מכירות למכור יותר, אבל התגובות שאני מקבל מקוראי הספר הם פשוט היסטריות!". אומר שרון.

חלק מהתגובות : "שילשתי את ההכנסות שלי בזכות הספר!", "הספר הזה בשבילי הוא כמו התנ"ך", "המכירות שלי עלו ב-50% לאחר 3 שבועות מקריאת הספר" וישנן עוד תגובות רבות באותו הסגנון...

 

"הדרך למיליון הראשון" לא נכתב כלאחר יד. הספר הוא ריכוז של מידע שנכתב אחרי שנים רבות של ניסיון. כששאלתי את שרון מה הסיבה שלספר יש השפעה כה עמוקה על אנשי המכירות, הוא ענה לי תשובה שלא ציפיתי לה :"הספר לא נכתב בצורה קונבנציונאלית, הוא פשוט התהווה מכתיבת מסקנות שרשמתי במשך 8 שנים בזמן אמת בדוכני המכירה, כל פעם שעבדתי עם איש מכירות מוצלח, הייתי רושם על פתק מילה במילה מה שהוא אומר, לאט לאט הפתקים התחילו להיערם והעברתי אותם למחברת, וכשהגעתי ל-250 עמודים ידעתי שהידע הזה יכול לתרום לכל איש מכירות קוסמטיקה ברחבי העולם". מספר פעמים שרון מתעקש שאציין ש"מדובר בספר מעשי ולא תיאורטי", חשוב לו שידעו שהספר איננו עוד ספר בתחום המכירות אלא מדריך ממוקד ומעשי למכירות קוסמטיקה ללא תיאוריות ופסיכולוגיות ברומו של עולם".

 

מה היה המניע העיקרי שלך להוצאת הספר לאור ?

"אני לא רוצה שאנשי מכירות יעברו את מה שאני עברתי, לי לקח הרבה מאוד זמן להצליח מכיוון שבשנת 2005 למעט מאוד חברות היה מערך הדרכה מקצועי. רק לאחר 4 שנים כאיש מכירות הגעתי לחברה גדולה ומוצלחת עם מערך הדרכה מהשורה הראשונה, הידע שלמדתי שם שינה לי את החיים ובמקום למכור ע"י הנחות, למדתי כיצד לשכנע. אני ההוכחה הקיימת לכך שהיכולת לשכנע איננה מולדת אלא 100% ניתנת ללמידה, רק הלוואי והיו מלמדים אותי זאת מן ההתחלה, זה היה חוסך לי הרבה עוגמת נפש"

 
 

מה הסוד להצלחת הספר ?

שהוא מתאים לכולם. כבעל עסק אני מבין את הצורך לא לסתור את שיטות העבודה השונות הקיימות. גם אני הייתי מאוד קנאי לידע של העובדים שלי וניסיתי לגונן עליהם משיטות עבודה כאלו ואחרות. כתוצאה מכך, בספר אין הזדהות עם מוצרים או שיטת מכירה מסוימת והוא מתאים לכל איש מכירות קוסמטיקה בעולם.

 
 
 

סדנת מכירות בסינגפור. אוקטובר 2016.

 
 
 

מה הפתיע אותך ?

ההתלהבות של אנשי המכירות הותיקים הכי מרגשת אותי. מהחדשים אני מצפה לתגובות טובות, אך כשאני מקבל תגובה נלהבת ממישהו שכבר 10 שנים בתחום, אני יודע שעשיתי משהו טוב.

 

איך אומרים את זה באנגלית?

היתרון הגדול של "הדרך למיליון הראשון" היא שכל השיטות מנוסחות למשפטי מכירה הכוללים גם תרגום מדויק לאנגלית. גם אנשי מכירות שלא דיברו אנגלית במשך שנים קודם יכולים ללמוד בעל פה כל יום כמה משפטים ולהכפיל ולשלש את המכירות.

 

רוצים להזמין ספר ?

הספר נמכר בעלות של 30$, בנוסף, ישנה הנחה לבעלי עסקים שרוכשים כמות עבור אנשי המכירות שלהם.

להזמנת הספר בעברית או באנגלית לחצו כאן.

https://www.sharonkashi.com/shop-1

 

להזמנה טלפונית ניתן לחייג למספר 1-304-855-5035 מארה"ב, או למספר ישראלי 03-9117164

 
 

רוצים להזמין סדנת מכירות ?

למידע על הזמנת סדנאות מכירה, קורס מנהלים או כל שאלה : [email protected]

 
 

הוסף תגובה חדשה