התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה

קייטרינג חלבי מיוחד
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 13.02.2018 23:41
במה חשוב להתמקד כאשר מזמינים קייטרינג חלבי לשבת חתן ואיך להתארגן בצורה נכונה.

בשבתות חתן נהוג להזמין את כל המשפחה והחברים הקרובים לעלייה לתורה בתפילת הבוקר בבית הכנסת, ולאחר מכן להמשיך לקידוש או לארוחה משותפת. לעתים ההתכנסות שאחרי התפילה נערכת באולם קטן או בחדר גדול הצמודים לבית הכנסת ולעתים כל האורחים ממשיכים מהתפילה לבית המשפחה. בשני המקרים חשוב להיערך נכון לקראת הקידוש ואפשר לעשות זאת בקלות באמצעות שירותי קייטרינג חלבי.

להכין רשימה מסודרת

כדאי להכין רשימה מסודרת של כל הדברים שתצטרכו לארגן לקראת הקידוש והארוחה. ברשימה זו כדאי לכלול בין היתר גם דברים כמו מפות, מפיות, כלי הגשה וכמובן יין לקידוש. שווה לכם לעצור רגע ולחשוב אם לא יהיה משתלם יותר לקבל את התוספות האלו גם דרך חברת הקייטרינג וכך לחסוך את הצורך להתעסק בזה. חברות רבות המספקות קייטרינג חלבי לשבת חתן, ערוכות גם לספק מפות וכלים וציוד משלים נוסף, לפי הצורך.

אילו מנות לבחור?

כאשר מדובר בקידוש אחרי התפילה בבוקר, כדאי לבחור במנות קלילות ואפילו במגשים מוכנים שרק צריך להניח. האפשרויות הקיימות הן רבות ואפשר לבחור פשטידות, טורטיות במילויים שונים, סלטים, מאפים מלוחים, ממרחים ולחמים וכמובן מגשים של עוגות חתוכות ופירות. לכל אלו צריך להוסיף שתייה קלה. אם ממשיכים לאחר מכן לארוחה, אפשר להזמין מהקייטרינג גם מנות חמות כמו דגים, לזניות, קישים, גראטן תפו"א וסוגים שונים של פסטות.

כאשר עורכים קידוש מלא ועשיר, רוב הסיכויים שהאורחים שלכם לא יהיו רעבים כל כך לקראת הארוחה וזו הסיבה שקייטרינג חלבי מתאים גם לארוחות צהריים בשבתות חתן. במקרים כאלו אפשר כמובן להזמין גם את המגשים לקידוש וגם את המנות לארוחה מאותה חברה.

מה עוד חשוב לברר?

אל תשכחו לשאול את חברת הקייטרינג, כיצד צריך לאחסן את המגשים והמנות במהלך השבת ומה צריך לחמם מראש. בהתאם לזה תוכלו להיערך מבחינת מקררים ופלטות חימום.הזמנה של שירותי קייטרינג חלבי לשבת חתן, מורידה מכם את הצורך להתעסק עם הכנת הקידוש והארוחה וכך תוכלו להתפנות להתייחס לאורחים ולחתן השמחה.

 

הוסף תגובה חדשה