התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

ועידת העסקים הישראלית החמישית נפתחת בלוס אנג'לס
שרות ILUSA | פורסם: 29.05.2013 09:57
כ-1,000 אישי מפתח מישראל ומארה"ב מתכנסים ליומיים של התחככות על מיזמים טכנולוגיים ישראלים.כוכבי הוועידה השנה: גורו ההיי-טק יוסי ורדי והמיליארדר דב מורן

גורו ההיי-טק יוסי ורדי

The Israel Conference - "ועידת העסקים הישראלית", החמישית במספר, תפתח בסוף השבוע בלוס אנג'לס, בהשתתפות כ-1,000 אישי מפתח מישראל ומארה"ב, שמתכנסים ליומיים של סימפוזיונים על חידושים ומיזמים טכנולוגיים ישראליים.

אחד מכוכבי הוועידה צפוי להיות יוסי ורדי (בתצלום למעלה), "אבי ההיי-טק" הישראלי, שנכנס ויצא ב-20 השנים האחרונות מכ-60 חברות היי-טק ישראליות. 

הממציא דב מורןבין האורחים יבלוט גם גם דב מורן (בתצלום מימין), ממציא של כונן, שמכר את החברה הנושאת את שמו, M-systems, תמורת 1.6 מיליארד $.

בין האורחים האמריקניים יבלוט רוברט לוקאסיו (Robert LoCascio) - מייסד הרשת LivePerson, שרשמה השנה הכנסות של למעלה מ-100 מיליון $.

TheIsraeli-Confrance.png

הפאנלים שיתקיימו בוועידה מכסים תחומי טכנולוגיה רבים - ממוסיקה וסרטים ועד רשתות חברתיות וטלפונים סלולריים. פאנל מיוחד יעסוק באבטחת סייבר, ואחר באנרגיה חלופיות ירוקות; יהיו פאנלים בנושאי חידושים רפואיים ואחרים שינסו לחזות את עתיד עולם המשחקים האינטרנטי.

בין לבין, נציגי חברות ישראליות, צעירות וכאלו שרק יתבססו, יחפשו משקיעים ואנג'לים פוטנציאליים.

האירוע מתקיים במלון Luxe בשדרות סנסט, בלוס אנג'לס.

לפרטים נוספים על הוועידה ומשתתפיה הקישוּ כאן

 

בקרוב במכונית שלכם: אפליקציה ישראלית שתמנע תאונות... 10 מיליון $ תוך קצת יותר משנה תמורת אפליקציית סמרטפוֹן? לא רע, ואנחנו נקבל את iOnRoad בתוך המכוניות החדשות שלנו. הרעיון: לזהוֹת כלי רכב שקרובים מדי

 

נספח צה"ל לשעבר בארה"ב חוזר עם סטארט-אפים ישראלים

 

הדשא בצפון קליפורניה ירוק יותר: חברות היי-טק אמריקניות מבקשות לנצל את 65,000 הוויזות המיוחדות שהיקצה השנה אובמה במסגרת רפורמת ההגירה שהוא מבקש ליישם, ומגייסות מהנדסי תוכנה ישראלים

 

לעמוד הראשי

 

צילומים: David Sifry / ויקיפדיה; theisraelconference.org

 

הוסף תגובה חדשה