התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

ישראלי-אמריקני מפלורידה העפיל לגמר אליפות העולם בפוקר בלאס וגאס (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 25.07.2013 22:29
מאז שהמהנדס אמיר להבות (37) לקח חופש מהעבודה ונדלק על פוקר, הוא הרוויח כ-2.25 מיליון $. אם יקח את האליפות, שאליה הוא נכנס כמספר 2, זה יהיה סיפור אחר

Amir Lehavot אמיר להבות מציג את צמיד היהלומים היוקרתי הניתן - בנוסף לכסף - למנצחים בטורנירים הגדולים של ליגת הפוקר המקצועניתאמיר להבות מציג את צמיד היהלומים היוקרתי הניתן - בנוסף לכסף - למנצחים בטורנירים הגדולים של ליגת הפוקר המקצוענית

 

אמיר להבות, ישראלי-אמריקני תושב ווסטון (Weston) שבדרום פלורידה, עשה בסוף השבוע היסטוריה יוצאת דופן, כשהעפיל לגמר אליפות העולם בפוקר (World Series Of Poker- WSOP) שתתקיים ב-9 בנובמבר בלאס וגאס.

אמיר, שחי בארה"ב מזה 20 שנה, בחר להתחרות באליפות תחת דגל ישראל - וזו תהיה פעם ראשונה שישראל מיוצגת באופן רשמי בטורניר הפוקר היוקרתי ביותר בעולם.

גם אם אמיר יסיים אחרון, במקום התשיעי, מובטחים לו 733,224 $, מה שיביא את סך הזכיות שלו בשנתיים האחרונות כמקצוען לכ-2.25 מיליון $! מפוקר, רבותי.

אם יזכה זה סיפור אחר: המנצח ירוויח 8,359,531 $. המקום השני -  5,173,170 $.

כוכב הפוקר הישראלי-אמריקני אמיר להבותלקבל פרופורציה: 6,353 שחקנים החלו את סדרת טורנירי הפוקר היוקרתית בעולם; כל אחד מהם שילם 10,000$ כדי להשתתף באליפות. מתוכם נותרו 9, ואמיר בתוכם, כשהוא נכנס לתחרות מדורג מס' 2 במספר הצ'יפים הגבוה ביותר, למעלה מ-25 מיליון.

 

"השקעתי, למדתי, התאמנתי"

אמיר להבות (37) נולד ביישוב מכבים-רעות ולא היה לו, לדבריו, שום עניין בילדותו במשחקי קלפים.

בגיל 16 הוא הגיע לארה"ב עם משפחתו וחי בסן פרנסיסקו.

הוא למד הנדסה באוניברסיטת טקסס שבאוסטין, השתלם במחשבים ועבד בתחום עד שנת 2004.

ואז - "החלטתי לקחת פסק זמן מעולם הטכנולוגיה, אבל עם כוונה לחזור", סיפר אמיר, גבר מקריח, צנוע ושקט. "טיילתי בעולם והתחלתי להשתעשע במשחקי פוקר. נדלקתי ובחנתי את המשחק יותר לעומק, כהשקעה. התחלתי לשחק, השקעתי כסף, למדתי, התאמנתי... עד שהתחלתי להתפרנס מלשחק פוקר באינטרנט".

בהדרגה עשה אמיר הסבה מקצועית - ומהאינטרנט הוא עבר לזירה האמיתית, למשחקים החיים ופילס את דרכו לליגת הפוקר המקצוענית. ב-2006 החל לגרוף זכיות בטורנירים מקומיים וארציים, ועד יולי 2011 הוא הרוויח 1,543,763 $. הזכייה היוקרתית ביותר שלו היתה באליפות העולם באומהה ב-2011, כשהמקום הראשון בה היקנה לו את צמיד היהלומים היוקרתי השמור לזוכי הטורנירים הגדולים ו-573,000 $.

כוכב הפוקר הישראלי-אמריקני אמיר להבות, עם בנו ארי

אמיר נשוי ואב לילד קטן, ארי. הוא מקפיד לדבר עברית ולקרוא לבנו ספרים בעברית; הספר האהוב ביותר על העולל הוא "תירס חם" (בתצלום למעלה).

הרגע הגדול של אמיר להבות יהיה לשמוע את "התקווה" בסיום הטורניר בלאס וגאס. זה ימלא את ליבו גאווה לאומי ואת כיסיו בכסף שיאפשר לו לצאת לפנסיה למותר חייו.

צפו בראיון עם אמיר לאחר שנודע לו שהעפיל לגמר אליפות העולם בפוקר:

 

 

עשו לנו Like בעמוד הפייסבוק שלנו

 

לכל הסיפורים החמים על ישראלים באמריקה - בחדשות, בעסקים ובכלכלה, בחברה ובפוליטיקה ובפילנתרופיה

 

לעמוד הראשי

 

וידאו: pokernewsdotcom / יו טיוב; צילומים: Amir Lehavot / wsop.com

 

הוסף תגובה חדשה