התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - הייטק

בשורה למשתמשי האתר IsraeliLifeUSA.com: גירסת המובייל החדשה הושקה וכעת האתר מותאם לסמראטפונים ולטאבלטים!
שרות ILUSA | פורסם: 30.06.2015 12:48
האתר בעברית הגדול והנצפה ביותר באמריקה חוגג 3 שנות אינטרנט ועשייה במרחב הדיגיטלי, סוחף עשרות-אלפי גולשים נאמנים מדי חודש, ועתה עם ממשק mobile חדש

אפליקציית המובייל של IsraeliLifeUSA.com

במלואת 3 שנים לעלייתו של אתר הישראלים באמריקה IsraeliLifeUSA.com, שהפך מאז לאתר בעברית הגדול והנצפה ביותר בארצות הברית, מופעלת החל מהיום גירסת המובייל של האתר - טכנולוגיה אשר תתאים אותו למכשיר הצפייה שבידיכם, בין אם סמארטפון או טאבלט, אנדרואיד או אייפון, כך שתוכלו להתעדכן בחדשות אמריקניות, ארועים וכתבות ייחודיות בנוחות ובקלות מכל מקום ומכל מכשיר.

"הגולש אינו צריך לעשות דבר", מסבירה המנהלת הטכנולוגית של IsraeliLifeUSA.com, אור לאור שטרן, שניהלה את הפרויקט המורכב. "המערכת מזהה מאיזה סוג device הוא נכנס ומפנה אליו מייד את צורת האתר בגירסה המתאימה למכשיר שבידו".

"הפעלה ניסיונית של גרסת המובייל עברה בהצלחה, ואחד המאפיינים הייחודים שלה היא היכולת להציע לגולשים את כל התוכן מסודר וערוך לפי קטיגוריות ותחומי עניין", אומר מנכ"ל IsraeliLifeUSA.com, אריה קנפל, "ועבור המפרסמים זו עוד פלטפורמה ייחודית לחשיפה בנוסף לפלטפורמת ה-web של האתר. כבר היום, למעלה ממחצית הגולשים באתר נכנסים לכתבות באמצעות מכשיר הטלפון או הטאבלט שלהם, והמטרה היא לתת להם נגישות קלה, נוחה וידידותית יותר לכל תכני האתר ולהציג בפניהם שירותים ופרסומים רלוונטים למיקומיהם".

אפליקציית המובייל של IsraeliLifeUSA.com

"קיומו של האתר, הצלחתו והתקדמותו המתמדת - כמו אימוץ טכנולוגיית המובייל והטאבלטים החדשה", מוסיף העורך הראשי של IsraeliLifeUSA.com, מאיר דורון, "לא היו מתאפשרים אלמלא פטרוננו: הקוראים והגולשים מצד אחד - לשמחתנו אלפי קוראים חדשים 'מגלים' אותנו מדי חודש ומתווספים לעשרות-אלפי הישראלים האמריקנים שקוראים אותנו באופן קבוע ונותנים בנו אמון; והספונסרים הנדיבים והמפרסמים מצד שני - ולשמחתנו גם הם מתרבים ומגלים את יכולות האתר להביא להם חשיפות, מיתוג ותוצאות". 

לאלו גם אלו צוות האתר מודה מכל הלב. אנו מעריכים את האמוּן שנתתם בנו, ועמלים לשרת אתכם נאמנה שנים רבות עם פלטפרמה משובחת, תוכן איכותי ודיווח מלא על מה שקורה בקהילות הישראליות והיהודיות ברחבי ארצות הברית.

אפליקציית המובייל של IsraeliLifeUSA.com

השלב הבא בפיתוח האתר יהיה הוספת כתבות באנגלית, גם לקהל הישראלי-אמריקני המעדיף לקרוא באנגלית וגם עבור הקהל היהודי-אמריקני המגלה עניין רב בנושאי האתר.

"המחוייבות שלנו היא להתקדם כל הזמן, לפתח ולאמץ כלים חדישים ולהיות עם יד על הדופק על כל האפשרויות שמציע עולם האינטרנט", סיכמו מנהלי האתר.

עשו לייק לקבוצת הפייסבוק של האתר

לכל הכתבות החדשות

צילום ואיור: freedigitalphotos.net

הוסף תגובה חדשה