התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - הייטק

הורדת שירים: לבנות את הסט ליסט שלכם
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 26.10.2016 12:09
אתר ישראלי מציע לכם לשמור את יו-טיוב אצלכם על המחשב בבית. שירים, קטעי וידיאו אפילו קטעים של הופעות חיות - את כל אלה אפשר להפוך לקובץ אצלכם על המחשב

אם אתם אוהבים שירים ישראליים ולועזים, אך שונאים לשמוע שוב ושוב את המוזיקה הקבועה שלכם, אתם בוודאי מוצאים את עצמכם שורפים שעות ביו-טיוב רק על מנת להאמין לשיר אהוב. מה אם הייתה לכם דרך קלה להוריד את השיר שכבר נמצא ביו-טיוב אליכם למחשב בקובץ MP3 ולשמור אותו על המחשב, הטלפון או נגן המוזיקה? אולי אפילו את הקליפ כולו עם הוידיאו? זה בדיוק השירות שמציע שירות הורדת השירים מיוטיוב הישראלי. ניסינו לבדוק את האתר עם כל השירים האהובים - כולם היו שם.

 

גם הוטל קליפורניה שם

 

נכון אין שם את כל השירים, כיוון שלא כולם נמצאים ביו-טיוב, ואם אתם אוהבים אומן תמיד אפשר לרכוש את הדיסק שלו, אבל מה אם אתם רוצים לטעום שיר אחד או שניים מדיסק חדש שיצא לפני שמחליטים אם לקנות את דיסק או לא, או להזכר בשיר ישן שלא שמענו מזמן? זו הדרך הנכונה.

 

השירות מציע גם אפשרות של הורדה של הקליפ כולו מיוטיוב. אם אתם מתכננים מסיבת קריוקי בבית או ערב שירה בציבור, יש הרבה קטעי וידיאו שניתן להוריד, בהם המילים מופיעות על המסך יחד עם השיר. הדרך הקלה ביותר היא להוריד את הוידיאו אליכם, ואז לבנות אוסף של כל השירים האהובים עם המילים שלהם. ככה בקלות, וללא וירוסים שנכנסים למחשב מתוכנות הורדה פיראטיות.

 

האתר עובד בצורה פשוטה וקלה. שורת חיפוש שמזכירה את שורת החיפוש בגוגל בה מקלידים את שם האומן או השיר שאתם מחפשים באנגלית או בעברית ומוצאים אותו בקלות. האתר מציע גם שירים נוספים של אותו האומן באותו עמוד. ההורדה מתבצעת בקלות תוך מספר שניות (במידה ויש לכם חיבור אינטרנט חזק) עד מספר דקות לבעלי חיבור אינטרנט איטי.

 

מתרגשים? רוצים לנסות בעצמכם? חשבו על השיר האהוב עליכם ביותר, שהייתם רוצים להקשיב לו ממש עכשיו, חפשו הורדת שירים בגוגל.

 

הוסף תגובה חדשה