התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

רוק עצמאות בניו יורק: משינה, הדג נחש ומתיסיהו ירימו את מנהטן
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 13.04.2013 05:34
חגיגות ה-65 למדינת ישראל לא יפסחו על התפוח הגדול: 'טרמינל 5' שבווסט סייד יארח ב-18.4 את אחד מאירועי השנה, שיכלול רשימת אמנים מרשימה ואלפי חוגגים

משינהיעשו שמח. משינה

חגיגות ה-65 למדינת ישראל לא יפסחו השנה על ניו יורק: שלושה ימים לפני הפקת הענק המתוכננת בצדה השני של ארה"ב, יחגגו את המאורע כאן במנהטן באירוע לא פחות מרשים: משינה, הדג נחש ומתיסיהו יהיו אחראים על הצד המוזיקלי ואת האווירה יספקו כ-3,000 ישראלים הצפויים לגדוש את 'טרמינל 5'.

המועדון, הממוקם בצדו המערבי של 56th Street, יארח את הגרסה הניו יורקית של 'רוק עצמאות', המוגדרת השנה על ידי המארגנים כ"מגה-אירוע" וכמחווה לאירוע המרכזי הנערך מדי שנה בישראל.

מתיסיהואורח מיוחד. מתיסיהו

הדלתות ייפתחו ב-7:30 ומסיבת מוזיקה עברית עם די.ג'יי משה בונן תתחיל לחמם את החוגגים. בהמשך יעלו על הבמה משינה, אחת מהלהקות המצליחות בהיסטוריה של הרוק הישראלי, להקת ההיפ-הופ הדג נחש והאורח המיוחד של הערב – מתיסיהו, הזמר היהודי שגדל בברוקלין והתפרסם בארה"ב בשנים האחרונות.

כרטיסים לאירוע במחיר של 55$ תוכלו להזמין דרך אתר המועדון או לרכוש בכניסה במחיר של 65$. למידע נוסף אודות 'רוק עצמאות' בניו יורק לחצו כאן או התקשרו 718-997-9848.

הוסף תגובה חדשה