התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

השפים הישראלים כבשו לערב את מסעדת היוקרה היפאנית בחוף מאליבו
שרות ILUSA / צילם: מיכאל קובאץ' | פורסם: 14.04.2013 00:13
מנת הדגל נקראה Umami Sea Bass, המיליארדר היהודי לארי אליסון סיפר על ביקורו הראשון בישראל, והסועדים ב-Nobu ליקקו את האצבעות ולמדו שישראל זה לא רק מלחמה

שניים מבעלי רשת המסעדות היוקרתית הבינלאומית נובו, מאיר טפר (מימין) ונובו מטשהיסה (שני משמאל) עם השפים הישראלים ממחנה יהודה בירושלים, אסף גרניט (משמאל) ואורי נבון - שני מימיןשניים מבעלי רשת המסעדות היוקרתית הבינלאומית Nobu, מאיר טפר (מימין) ונובו מטשהיסה (שני משמאל) עם השפים הישראלים ממחנה יהודה בירושלים, אסף גרניט (משמאל) ואורי נבון (שני מימין). לאחר יום עבודה יצרו תפריט ישראלי-יפני, בן 5 מנות שהוגש למוזמנים ולפטרוני המסעדה שעל חוף מאליבו, לוס אנג'לס, קליפורניה (צילומים: מיכאל קובאץ')

 

מסעדת הסלבס היפנית הנודעת Nobu שבמאליבו אירחה את 2 השפים האורחים מישראל אסף גרניט ואורי נבון, אבות המזון ממסעדת "מחניודה" שבמחנה יהודה בירושלים, לערב הוקרה לקולינריה הישראלית, שאירחו בעלי המסעדה, איש העסקים הישראלי (ומפיק הקולנוע לשעבר) מאיר טפר, והשף היפני Nobu Matsuhisa, שעל שמו קרויה המסעדה (השותף השלישי ברשת המסעדות היפנית הוא השחקן רוברט דה-נירו, שלא בא).

לאחר שעבדו כל היום לצידו של שף גריגוריו סטפנסון, הגישו השפים הישראלים והמקומיים ארוחת 5 מנות. מנת הדגל נקראה Umami Sea Bass. את הארוחה שטפו הסועדים ביינות ישראלים.

לארי אליסון ותעודת ההוקרהלאחר שסעדו את ליבם, המשתתפים צפו בהופעות גלריית זמרים וזמרות בינלאומיים שהפיק דיוויד פוסטר.

במהלך האירוע, הקונסול הכללי בלוס אנג'לס, דיוויד סיגל, העניק אות הוקרה למיליארדר היהודי לארי אליסון (בתצלום מימין), המייסד האגדי של ענק ההיי-טק "אורקל", על "פעילותו ותמיכתו הבלתי מתפשרת בישראל".

בדברי תודתו, אליסון סיפר על ביקורו הראשון בישראל וכיצד הוא שינה את חייו ודיבר על חשיבותה של המדינה היהודית לעולם החופשי.

SabanmarkLynneBenioff.png

חיים ושריל סבן (מימין) עם מארק וליין בניאוף

 

סיגל, שיזם את הזמנת השפים הישראלים לחגיגות יום העצמאות ה-65 של ישראל בלוס אנג'לס, הדגיש שהישגיה של ישראל אינם מתמצים כמובן רק באוכל משובח, אלא בשורה של תחומים מדעיים, רפואיים, אקולוגיים וכדומה.

לארי אליסון והקונסול הכללי של ישראל בלוס אנג'לס, דיוויד סיגל

לארי אליסון והקונסול הכללי של ישראל בלוס אנג'לס, דיוויד סיגל

בין הסועדים נראו גם מושל קליפורניה לשעבר, גריי דיוויס, הטייקון חיים ושריל סבן והמפיק הישראלי-אמריקני ארנון מילצ'ן.

 

כתבות מומלצות:

כך פירק ה-FBI רשת ישראלית-אמריקנית שהונתה במשך 13 שנים את רשויות ההגירה בארה"ב

ריאליטי ILUSA: ירדן שובל בדרך למעלה (פרק שישי): כשאני ממש-ממש רוצה את התפקיד! השבוע של השחקנית הניו יורקית ירדן שובל

סיפורי ניו יורק: חיים גרינפלד על הרבי מלובביץ'

 

לעמוד הראשי

 

הוסף תגובה חדשה