התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

תיבת הפנדורה נפתחת על המסעדן האגרסיבי מאריזונה: ועכשיו גירוש?
מאת: רון ניב | פורסם: 23.05.2013 19:38
כשמתחילים להסתבך, זה לא נגמר. סמי בוזגלו, בעל המסעדה הישראלי-אמריקני מאריזונה שפישל בסדרת הטלוויזיה Kitchen Nightmares הסתבך גם עם רשות ההגירה

המסעדן שהסתבך, סמי בוזגלו

סמי בוזגלו, (בתצלום למעלה) בעל המסעדה הישראלי-אמריקני מסקוטסדייל, אריזונה, שיחד עם אשתו ספג ביקורת ציבורית קשה לאחר הופעתו האגרסיבית  בסדרת הטלוויזיה Kitchen Nightmares של השף גורדון רמזי, מגלה מיום ליום שלא כדאי להסתבך עם השף. כי זה רק מוביל לצרות נוספות, הגם שאינם קשורות להתנהגותו בתכנית, שעוררה עליו התקפות וביקורת לא רק מצד השף-הכוכב אלא גם מהציבור הרחב, בקהילתו ובאמריקה כולה.

 

הסיפור המלא, כולל וידאו התכנית: ציד מכשפות או בושה וחרפה - כך מתנהג בעל מסעדה ישראלי-אמריקני.

צריך לראות כדי להאמין: סמי בוזגלו, ישראלי-אמריקני, בעל מסעדה בסקוטסדייל, אריזונה, הפך לסנסציה לאחר ש'כיכב' בפרק בסדרה Kitchen Nightmares, גירש לקוחות וצרח על מנחה התכנית, השף גורדון רמזי, שבפעם הראשונה מזה 6 עונות הרים ידיים והלך. בוזגלו: "עשו נגדי ונגד אשתי ציד מכשפות. אנחנו עוד נוכיח מי צודק"

 

חפירות בעברו של בוזגלו, שנעשו ע"י העיתונות באריזונה, מצאו מזה שנתיים כי תלוי ועומד נגד בוזגלו הליך שעלול להביא לגירושו מארה"ב, עקב דיווחים שיקריים ביחס לעברו.

סמי ואיימי בוזגלומסתבר, כי בוזגלו, הבעלים של Amy's Baking Company Bakery Boutique & Bistro יחד עם אשתו האמריקנית, איימי, הסתיר מרשויות ההגירה את העובדה כי הוגשו נגדו אישומים בגין סחר בסמים וסחיטה, שבגללם נאסרה כניסתו לצרפת ולגרמניה.

העונש על אי דיווח אמת לרשות ההגירה האמריקנית, עלול להביא לביטול אזרחותו (על בסיס נישואיו לאיימי) ולגירושו מהמדינה.

בוזגלו, שחי בארה"ב מאז שנת 2000 והשקיע לטענתו מיליון דולר בהקמת המסעדה בסקוטסדייל, הגיב ש"אין לי שום דבר להסתיר", אך אשתו הודתה: "עשינו טעויות בעבר ושילמנו עליהן".

אולי איימי, או בשמה הקודם אמנדה בוסינגהאם, מתכוונת לפרשה פלילית שבה הודתה ב-2003 בשימוש במספר ביטוח לאומי של אדם אחר כדי לקבל הלוואה בסך 15,000 $. היא אכן שילמה על כך, נדונה לשנת מאסר ב-2008, וישבה חודשים אחדים.

הפתיחה המחודשת של המסעדה נערכה ביום שלישי בערב בהיקף מצומצם מאוד. לא הרבה סועדים נענו להזמנת הזוג לתת צ'אנס למסעדה המותקפת. מסיבת העיתונאים שתוכננה בוטלה לאחר שמפיקי Kitchen Nightmares איימו בהגשת תביעה על הוצאת דיבה. ואילו משרד יחסי הציבור ששכרו השניים כדי לטפל בשיקום תדמיתם ותדמית המסעדה, התפטר מתפקידו.

 

מהמרים, מעושרים וחשודים: רועי חיון, טייקון השקעות במטבע חוץ, המבלה בעיקר בלאס וגאס, וגלעד טוגנדרייך, בעל חברת השקעות מצפון ת"א, חשודים שניהלו רשת אתרים בינלאומית להימורים

 

נפתרה התעלומה: במלאת 10 שנים להתקפות 9/11, המחבלים מבוסטון רצחו 3 צעירים יהודים (וידאו)

 

לעמוד הראשי

 

צילומי מסך: Jude Macdonald / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה