התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

בבוסטון יצאו לפארק להפגין תמיכה בישראל ובמבצע בעזה
צילם: סיון להב | פורסם: 19.07.2014 23:06
אילן שגב, יו"ר משותף של IAC בבוסטון, קרא למפגינים להיות שותפים למבצע "צוק איתן" ולהתגייס למלחמת ההסברה באינטרנט

 

הפגנת תמיכה במבצע "צוק איתן" בבוסטון, ארה"ב

כ-1,200 ישראלים ויהודים אמריקנים, לצד נוצרים אוהבי ישראל ואחרים, הפגינו ביום שישי ב"בוסטון קומון" - אחת מהפגנות תמיכה רבות בישראל שמתקיימות ברחבי ארה"ב, בעוד צה"ל מעמיק את כניסתו לעזה במבצע "צוק איתן".

"למעלה מ-40 ארגונים היו שותפים למיזם", סיפרה נעמה אורי, מנהלת סניף בוסטון של ארגון הקהילה הישראלית אמריקנית IAC - Israeli American Council.

כוחות משטרה גדולים יחסית - למעלה מ-100 שוטרים, איבטחו את ההפגנה, שמולה ניצבה הפגנת נגד קטנה שהתפזרה אחרי כמה דקות.

דגלי ישראל וארצות הברית הונפו בגאווה ונכרכו סביב המפגינים, שלטים תומכי ישראל הונפו ומוסיקה ישראלית הלהיבה את האוירה.

אילן שגב, יו"ר משותף של IAC בבוסטוןאילן שגב, יו"ר משותף של IAC בבוסטון (בתצלום מימין), קרא למפגינים להיות שותפים למבצע "צוק איתן" ולהתגייס למלחמת ההסברה באינטרנט - להגיב, לשתף ולהפיץ מסרים תומכי ישראל לכל סובבנו.

עוד נאמו: יהודה יעקב, הקונסול הכללי של ישראל בניו אינגלנד ("היום ישראל צריכה את תמיכתנו ומודה לארה"ב על התמיכה והסיוע לכיפת ברזל"), קלואי ולדרי, סטודנטית ופעילה בארגון "קמרה ("ציונות משמעותה חופש"), ובארי שרייג, נשיא הפדרציה היהודית בבוסטון, שסיפר שזה עתה חזר מביקור במקלטים של שדרות ולמד על גופו את הקושי שבהתמודדות המתמשכת של תושבי הדרום מול ירי הרקטות מעזה.

המפגן תמיכה הסתיים בשירת "כל העולם כולו גשר צר מאוד" והמנוני ישראל וארצות הברית בהובלת הזמרת תותי דרויאן, סטודנטית ישראלית-אמריקנית בברקלי קולג' שבבוסטון.

 
צפו בווידאו של ההפגנה

 

הוסף תגובה חדשה