התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

שגריר ישראל בארה"ב: אבו-מאזן שקרן ודבריו חרפה
שרות ILUSA | פורסם: 28.10.2014 20:13
נתניהו צריך להיות מרוצה מאוד מהופעתו של רון דרמר ב"לילה לכבוד ישראל" שערך הארגון האוונגליסטי "נוצרים מאוחדים למען ישראל" בטקסס

שגריר ישראל בארה"ב, רון דרמר

הכומר ג'ון הייגיאבו מאזן הוא שקרן ונאומו האחרון באו"ם שבו האשים את ישראל ברצח עם היה חרפה - כך אמר שגריר ישראל בארה"ב, רון דרמר (בתצלום למעלה), באירוע נוצרי-אוונגליסטי ענק, שערך הארגון "נוצרים מאוחדים למען ישראל" (CUFI) - בהנהגתו של הכומר ג'ון הייגי (בתצלום מימין), בסן אנטוניו שבטקסס.

האירוע, שנקרא "לילה לכבוד ישראל", המחיש עד כמה הנוצרים האוונגליסטים מהווים שדולה פרו-ישראלית, אולי הגדולה ביותר בארה"ב. נתניהו יכול להיות שקט. הדיעות שהושמעו במהלך הערב יתקבלו בקלות ע"י הימין הישראלי.

הדובר המרכזי, רון דרמר, נשא נאום נוקב, שבמרכזו התקפה על המנהיגות הפלסטינית. "הצגת ישראל ככובשת ארץ ישראל היא שקר גדול", קרא שגריר ישראל בארה"ב, רון דרמר. "מביך שמישהו בעולם מאמץ את מחמוד עבאס כמשכין שלום... מה הפלא שאותם אנשים שמאמצים את עבאס משמיצים את חיילי צה"ל כפושעי מלחמה, על אף העובדה שאף צבא בהיסטוריה שעשה מאמצים כה גדולים להרחיק את אזרחי הצד השני מסכנה... כשעם ישראל נמצא בארץ ישראל, אנחנו לא כובשים. אנחנו בבית".

גם איראן זכתה להתקפה חזיתית, שלוותה במחיאות כפיים: "איראן היא מפלצת... מנהיגה הרוחני, האייתוללה חמינאי, הוא פנאט קיצוני ומרושע השואף לשלוט על העולם... עסקה גרעינית עם איראן תאפשר לה להישאר על סף פיתוחו של הנשק המסוכן ביותר בעולם".

"אומרים לנו לא לדאוג", הוסיף דרמר ואמר באירוניה. "אומרים לנו, שפקחי האו"ם ימנעו מאיראן לבנות את הפצצה. אני בטוח שגם אתם מרגישים ביטחון, כמוני, מהידיעה שכמה פקחים של האו"ם - בנוסח המפקח קלוזו, הם כל מה שניצב בין האייתוללות הפנאטיים לבין פצצות גרעיניות".

על הביקורת שנמתחה על ישראל בעקבות מבצע "צוק איתן" אמר: "אני מגינים על האמת בפני עולם של שקרים".

לכל הכתבות החדשות

בקרו באתר החדש באנגלית IsraelUSA.net

צילומי מסך: ‪CNN יו טיוב /  John Hagee Sermon

הוסף תגובה חדשה