התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

למה הישראלית שניסתה "לעשות את זה" בניו יורק תובעת את ה-suger daddy שלה?
שרות ILUSA | פורסם: 05.12.2014 11:37
איילת (איה) ארגמן (35), טוענת שמאהבה הנשוי, רוברט רוטנברג (55), איל נדל"ן יהודי-אמריקני, מבקש לסלק אותה מדירת יוקרה שקנה לה במנהטן

איילת (איה) ארגמן ומאהבה הנשוי, איל הנדל"ן היהודי-אמריקני רוברט רוטנברג

איילת (איה) ארגמן באולפן הקלטותאיילת (איה) ארגמן ומאהבה הנשוי, איל הנדל"ן היהודי-אמריקני רוברט רוטנברג (בתצלום למעלה), ובאולפן הקלטות (בתצלום למטה)

איילת (איה) ארגמן (35) מציגה את עצמה בתביעה שהגישה לבית המשפט במנהטן, כ"שחקנית וזמרת" ישראלית שחיה בניו יורק. עילת התביעה היא דירת יוקרה בשווי של 1.3 מיליון דולר ונשוא התביעה הוא איל הנדל"ן היהודי-אמריקני, המיליונר רוברט רוטנברג (55), שהיה ה-duger daddy שלה במשך שנים רבות, בעודו נשוי לאחרת.

כתב התביעה מגולל סיפור מריר על ישראלית שמנסה "לעשות את זה" באמריקה.

איילת, ילידת חיפה, מציגה עצמה בביוגרפיה הרשמית שלה כמי שמתגוררת לסירוגין בניו יורק ובלוס אנג'לס. היא שרה, מנגנת על פסנתר, מחללת בחליל, רוקדת ג'אז ויודעת אפילו קאראטה. היא החלה להופיעה בילדותה, מגיל 8, ולדבריה זכתה בכל תחרות שבה השתתפה והופיעה כמעט על כל במה בחיפה. בצבא, הצעירה היפהפיה הייתה כוכבת צוות ההווי של חיל הקשר.

מיד לאחר השירות הצבאי, בסתיו 1999, איילת הגיעה לארה"ב - לסטודיו המשחק הידוע של לי שטרסברג, שם למדה גם שירה וגם משחק.

איילת ארגמןלא קל להרים קריירה בארה"ב. זו של איילת כללה הופעת אורח בסדרת הטלוויזיה Law & Order מול אגדת הקולנוע פיטר בוגדנוביץ', כמה הופעות בסדרת הריאליטי של NBC "המסעדה", הופעה קצרצרה בסדרה The Sopranos (כאורחת בספא), קמפיין פרסומות ל-Azores Eyewear, ראיון מיוחד עם ביל קלינטון אחרי אירועי 9/11 שהוקרן בערוץ טלוויזיה בניו יורק וצוטט ב-CNN, הופעות עם להקות אמריקניות ביפן, ואפילו הופעה בקרנגי הול. ביו-טיוב תוכלו למצוא כמה הקלטות שלה - "ירושלים של זהב" ושירי ברברה סטרייסנד.

למזלה, מאחורי הקלעים היה לאיילת תומך עשיר, מאהב נלהב. רוטנברג מחזיק ב-50% מחברת  אחזקות הנדל"ן Beachwold Residantial, בעלת כ-8,000 נכסי נדל"ן ברחבי ארה"ב. הרומן האסור לא היה זול לרוטנברג. הוא רכש למאהבת שלו את דירת היוקרה ובנוסף מימן אותה בסכום של 100,000 דולר לחודש - כך טוענת איילת בתביעתה.

ההכנסות הגבוהות איפשרו לאיילת גם להיות פעילה ותורמת בארגונים שונים, בהם ארגון ידידי צה"ל בארה"ב, ארגון ידידי ביה"ח רמב"ם בחיפה ומרכז מחקר לסרטן.

ע"פ התביעה, חתול שחור עבר בין זוג הנאהבים וארגמן החליטה להפסיק את היחסים. לטענתה, מתוך רצון לנקום בה, רוטנברג דורש שהיא תפנה את הדירה.  

רוטנברג מצידו מסר את גירסתו ל"דיילי מייל" של ניו יורק: הוא רצה להתחתן עם איילת, אך היא "ניצלה אותי והוליכה אותי שולל". לדבריו, הוריה של ארגמן בוחשים בקלחת וביחד עם בתם מנסים לסחוט אותו.

המיליונר מיהר לפנות בהליך נפרד לבית המשפט, בבקשה להוציא צו הרחקה נגד איילת ממנו ומבני משפחתו.

לכל הכתבות החדשות

צילומי מסך: PoTTe ו-יו טיוב

הוסף תגובה חדשה