התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

זה רעיון! ישראלים רוצים להקים שוקי איכרים כשרים בארה"ב
מאת: שלומי אמיר | פורסם: 11.03.2015 17:22
הראשונים ייפתחו כבר הקיץ ב-אפר ווסט סייד ובמידטאון שבמנהטן, והחזון הוא לפתוח Farmers Market גם במיאמי, סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס

שוק איכרים כשר בארצות הברית

רעיונות רבים מושמעים השבוע בוועידת Beyond, שקיבצה לג'רסי סיטי שבניו ג'רסי, יזמים ישראלים וישראלים-אמריקנים תחת הכותרת "כוח ההשראה וההמצאה של ישראל". הוועידה (שההשתתפות בה חופשית) התקיימה במרכז התרבות מאנה, שהקימה משפחת המובילים הישראלית-ניו-יורקית, שהפכה סמל להצלחה ישראלית בארצות הברית.

אחד הרעיונות שכבר בשלים, עליהם הוכרז בוועידה, הוא מיזם של איש העסקים אמיר ברמלי והגסטרונומיסטית מיכל אנסקי, בשיתוף עם השפית מיקה שרון שהתיישבה לאחרונה בניו יורק, לבניית 2 שוקי איכרים כשרים (Farmers Market) בניו יורק. לדבריהם, החוזים לשכירת השטחים במנהטן עומדים להיחתם בשבועות הקרובים, והפתיחות מתוכננות לקיץ הקרוב.

השווקים, שיוקמו בהשקעה של כ-8 מיליון דולר, ייפתחו ב-אפר ווסט סייד ובמידטאון. כל אחד מהם ישתרע על שטח של 15,000 רגל-רבוע, ויימכרו בהם מוצרים מתוצרת אמריקנית וישראלית.

החזון של ברמלי ואנסקי הוא להרחיב את העסק גם למיאמי, סן פרנסיסקו ולוס אנג'לס, ולייעד את השווקים גם ללא-יהודים המבקשים אוכל כשר, שמתחיל להיות פופולארי מאוד בקרב האמריקנים.

בהצלחה!

לכל הכתבות החדשות

צילום אילוסטרציה: freedigitalphotos.net

הוסף תגובה חדשה