התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

חלום אמריקני: סדרת טלוויזיה חדשה תתעד סיפורי הצלחה מעוררי הערצה והשראה של ישראלים בארה"ב
שרות ILUSA | פורסם: 24.06.2015 19:00
הסדרה הדוקומנטרית תציג בפעם הראשונה את מפעלי חייהם המרתקים של 10 מהגרים ישראלים בארצות הברית ש"עשו את זה"

סדרת טלוויזיה דוקומנטרית חדשה, "חלום אמריקני"

בימים אלו מופקת סדרת טלוויזיה יוקרתית חדשה, שתציג בפעם הראשונה את מפעלי חייהם המרתקים של 10 מהגרים ישראלים בארצות הברית ש"עשו את זה" - התחילו מכלום, הגשימו את החלום האמריקני והפכו למנהיגי הקהילה הישראלית הגדולה והחזקה ביותר מחוץ לישראל.

הסדרה הדוקומנטרית "חלום אמריקני" (שם זמני), שצילומיה יחלו בקרוב בארה"ב, מופקת בשיתוף פעולה בין Rapoport TV - חברת החדשות הפרטית הבינלאומית של כתב הערוץ הראשון לשעבר איתי רפופורט - לבין אתר האינטרנט בעברית הגדול והפופולארי ביותר בקרב הישראלים בארה"ב IsraeliLifeUSA.com, בבעלותו של העיתונאי, הסופר והתסריטאי מאיר דורון.

"בתהליך המחקר שנמשך כבר מספר חודשים נאספים סיפוריהם של עשרות מצליחנים ישראלים-אמריקנים, שהגיעו לארה"ב עם מעט מאוד משאבים והצליחו להפוך לסיפור הצלחה מעורר הערצה והשראה", מספר רפופורט, בין היתר מפיק ובמאי הסרט "השלוּחים". "רבים מהם רחוקים בדרך כלל מעין התקשורת אך עושים המון עם הונם למען החברה כולה".

"מה שמייחד את כוכבי הסדרה זה שהם עשו לא רק לביתם", מוסיף דורון, מחבר רב המכר "סודות" אודות חייו של מפיק הסרטים המיליארדר ארנון מילצ'ן, "אלא לקחו את החלום האמריקני מעבר לכך: הם כיום מנהיגים נותני השראה, יוזמים ומשפיעים, תורמים ונרתמים למען ישראל ולמען קהילתם".

הסדרה, בת 10 פרקים, תציג 10 סיפורי הצלחה אישיים ומקצועיים, מפעלי חיים מרתקים, של ישראלים-אמריקנים פחות ידועים, ודרך הסיפורים ינבע סיפור התגבשותה והתחזקותה של הקהילה הישראלית בארה"ב בשלושת העשורים האחרונים, מאוסף של אינדבידואלים שוחרי הצלחה לקהילה משפיעה ורבת-עוצמה, שמספקת גשרים וקשרים רבים בין ישראל לארה"ב ובין הישראלים-האמריקנים לבין עצמם.

הסדרה והפורמט מעוררים סקרנות ועניין במספר רשתות שידור וערוצי טלוויזיה בארה"ב, והיא מיועדת להקרנה גם בישראל במהלך השנה הבאה

לכל הכתבות החדשות

צילום: Rapoport TV

הוסף תגובה חדשה