התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

מזעזע: הוגשה בקשת הסגרה לארה"ב של אב ישראלי-אמריקני שאנס את בתו
שרות ILUSA | פורסם: 19.09.2015 18:56
המקרה נחשף בעקבות שאלון שמילאה הבת, כיום בת 15, בבית ספרה בוושינגטון. האב מודה שהיה "בודד וחרמן" לאחר שנפרד מאמה, אולם הכחיש שאנס


כתב האישום שהוגש במדינת וושינגטון שבצפון-מערב ארצות הברית נגד הגבר הישראלי-אמריקני בן ה-46, חמור מאין כמוהו. האיש הואשם כי ביצע בבתו, כשהייתה בגילאים 5 עד 7, עבירות מין קשות, כולל אונס והתעללות מינית.

מאחר שלא הופיע למשפטו, הוכנס האיש לרשימת המבוקשים של ארה"ב, אותר בכפר סבא - והשבוע הוגשה בישראל בקשה רשמית להסגרתו.

כתב האישום מפרט כמה מיקרים שאירעו בין השנים 2004 ו-2005, שעה שהאיש חי בארה"ב, היה נשוי לאמריקנית ואב ל-2 בנות.

במקרה אחד, מסופר, הוא יצא עם אחת מבנותיו לדיג באגם לא רחוק ממקום מגוריהם. אך הדייג הפך להתקפה מינית. זה החל כשהאיש שלח את אצבעותיו לאיבר מינה של בתו והסתיים באונס ברוטלי.

"האב הפסיק את מעשיו רק לאחר שהילדה צרחה מכאבים (והוא חשש שתמשוך סקרנים לבחון את מעשיהם)", נאמר בכתב האישום.

במקרה אחר, אותה בת התארחה בבית סבתה, כשאביה לחש לה שהוא עומד ללמד אותה "משהו שיגרום לך להרגיש טוב", והחל לגעת באיבר מינה.

סבתא הפצירה לא להתלונן

במהלך השנים בני הזוג התגרשו, הגבר התחתן מחדש עם אישה ישראלית, עבר להתגורר בארץ וקיבל אזרחות ישראלית. שעה שגרושתו ובנותיה נותרו בארה"ב.

בקשת ההסגרה מבוססת על אמנה ישראלית-אמריקנית, המחייבת את 2 המדינות להסגיר אחת לידי השנייה אנשים שנגדם תלוי ועומד משפט באחת מ-2 המדינות. .

מבקשת ההסגרה עולה, כי המקרה נחשף בעקבות שאלון שמילאה הבת, כיום בת 15, בבית ספרה, בו התוודתה כי אביה תקף אותה מינית כשהייתה ילדה.

ביה"ס דיווח על כך למשטרה, שפתחה בחקירה אשר בעקבותיה, באוקטובר 2014, הוגש נגד האיש כתב אישום לבית המשפט העליון במדינה.

בין חומרי הראיות שהוצגו לבית המשפט הייתה שיחת טלפון שהתקיימה בין הבת לאב לפני כשנה, ובה שאלה הבת על זכרונות שמציקים לה מאונס שביצע בה... האב מצידו מודה באוזני בתו, שהיה "בודד וחרמן" לאחר שנפרד מאמה, אולם הכחיש שאנס אותה.

בחקירת הבת, המופיעה בכתב האישום, היא מספרת עי סבתה, אמו שך אביה, הפצירה בה לא להתלונן נגד אביה מחשש שייכלא לתקופה ארוכה או יבחרח ולא יוכל לשוב לארה"ב.

לכל הכתבות החדשות

צילום מסך: יו טיוב

הוסף תגובה חדשה