התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות

המוכר: דונלד טראמפ. הקונים: האחים נקש. המחיר: 7 מיליון דולר
מאת: שלומי אמיר | פורסם: 05.01.2016 00:08
עסקת הנדל"ן הקטנה יחסית מעמיקה את שליטתם של האחים הישראלים-אמריקנים באחד ממגדלי היוקרה שלחוף מיאמי, במחיר מציאה

בניין Setai במיאמי ביץ', מבחוץ ומן המרפסתבניין Setai במיאמי ביץ', מבחוץ (בתצלום למעלה) ומן המרפסתבניין Setai במיאמי ביץ', מבחוץ (בתצלום למעלה) ומן המרפסת

למיליארדר האמריקני, איל הנדל"ן הרץ למועמדות המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב, דונלד טראמפ, לא חסרים בתים ודירות - והשבוע מכר אחד מהם ללקוחות ישראלים-אמריקנים, האחים נקש.

מדובר בדופלקס במגדל היוקרה סטאי (Setai) היוקרתי על שפת האוקיינוס במיאמי, 2 יחידות דיור שצורפו יחד בקומה ה-23 של המגדל, הפונות לים וכוללות עיצוב וריהוט מעצבים. 

כפי שטראמפ למד, לא קל לעשות משא ומתן עם ישראלים. האחים נקש שילמו 7 מיליון דולר - כמיליון וחצי פחות מהמחיר שביקש איל הנדל"ן. מאחר שהוא עצמו קנה את הנכס בכ-7.8 מיליון דולר, יצא שהפסיד בעסקה כ-800,000 דולר.

האחים נקש שמו עין על הדופלקס כחלק מהעמקת נוכחותם והשקעותיהם במיאמי. הם כבר מחזיקים חלק מהמגדל - אותו קנו ב-90 מיליון דולר, ומפעילים בו בית מלון לוקסוסי הקרוי כשם הבניין. קודם לכן, ב-2013  רכשו האחים, לאחר מאבק משפטי ממושך, את אחוזת מעצב העל ורסצ'ה בסאות'-ביץ' ב-41.5 מיליון דולר.

ג'ו, רפי ואבי נקש, הבעלים של "קבוצת ג'ורדאש" העולמית, כבר מזמן לא מתעסקים רק בג'ינסים - החברה שהקימו בניו יורק בסוף שנות ה-60 של המאה הקודמת, אלא מייצרים ומשווקים שורה ארוכה של מותגים, ופעילים בתחומי הנדל"ן והמלונאות בארה"ב כמו גם בישראל.

הדופלקס שעבר לידי הנקשים לא ממש שימש את טראמפ, אלא ניתן לאחותו, מריאן טראמפ ברי, שהייתה שופטת פדרלית בניו ג'רזי.

לכל הכתבות החדשות

צילומים: אתר הבניין

הוסף תגובה חדשה