התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - עבודה באמריקה - עגלות והרבה מעבר

נפתח קורס מנהלי קוסמטיקה ראשון מסוגו
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 29.12.2016 12:41
לאחר שטס בכל רחבי העולם, פותח המאסטר למכירות שרון קאשי קורס ייחודי להכשרת מנהלים בארץ על מנת לעזור למנהלי קוסמטיקה לגלות את סוד הנעת העובדים.

הכול התחיל כאשר התחלתי להעביר סדנאות לאנשי המכירות. כל בעלי העסקים שעבדתי איתם דיווחו לי שלאחר הסדנא הייתה עלייה משמעותית בסכומים והם היו מאוד מרוצים, אך שבועיים לאחר מכן חלה דעיכה והמצב חזר לקדמותו. אז "נפל לי האסימון" שלמעשה ההכשרה של המנהלים היא הדבר החשוב ביותר מכיוון שהם האחראים לשמר את ההשתפרות של האזור. בסופו של דבר המטרה היא להגיע לעלייה במכירות שהולכת וגדלה ולא עלייה זמנית.

 

האם הקורס הזה הוא הכרחי לכל מנהל ?

כן. מהסיבה שלהיות איש מכירות מוצלח ומנהל מוצלח, אלו שני תחומים שונים לחלוטין. כיום בתעשייה חברות רבות בוחרות לקדם לתפקיד ניהולי אנשי מכירות מוצלחים, וכעת זה מתפקידו של המנהל למצוא את דרכו לניהול נכון. לעיתים כאשר המנהל אינו מקבל הכשרה ראויה, הוא מגיע למצב של תסכול וחוסר הצלחה בתפקידו. זהו הפסד משולש גם לבעל החברה שהפסיד איש מכירות מוצלח, גם למנהל שאינו מוציא מעצמו את המיטב וגם לעובדים שלמעשה לא מקבלים את ההנהגה שהם מחפשים שתגרום להם להצליח בגדול.

ולמה שבעלי עסקים יסמכו עליך שתכשיר להם את המנהלים ?

לאורך הקריירה שלי בתחום הקוסמטיקה, התמזל מזלי לעבוד תחת מנטור שלימד אותי את תורת הנעת אנשי המכירות. פגשתי אותו לאחר שכבר ניהלתי תקופה וחשבתי שאני מנהל טוב, ואז גיליתי שאני בעצם לא יודע כלום. בזכות הידע שהוא לימד אותי, הביצועים שלי ושל שאר אנשי המכירות שניהלתי השתפרו במאות אחוזים, וכעת אני רוצה לחלוק את הידע הזה עם מנהלים נוספים.

ואיך אתה מעביר את הידע הזה לאחרים ?

ישבתי ביחד עם ליאת אשתי שגם עבדה תחת אותו המנטור (היא ניהלה אזור אחר) , והתחלנו להיזכר בכל המקרים והאירועים של הלמידה המשמעותית שקיבלנו ממנו לאורך השנים, העלנו את הדוגמאות על הדף והפקנו מהם עקרונות שעליהם מבוסס הקורס. הדבר המדהים הוא שככל שאני בא במגע עם יותר מנהלים, אני כל הזמן מופתע שמרביתם מתמודדים בדיוק עם אותם האתגרים. אנחנו מלמדים את כל מה שמנהל צריך לדעת ולעשות כדי להתמודד בצורה מוצלחת עם כל ההתרחשויות היומיומיות שעוברות עליו, וכך יוכל לפעול בצורה בטובה ביותר לטובת כולם.

ומה עושה בעל עסק שהמנהלים שלו כרגע בחו"ל ולא יכולים להגיע לקורס בישראל ?

אני מגיע לכל העולם עד לבית העסק. ואם אני כבר בא, מומלץ גם לשלב עם זה סדנא לאנשי המכירות. וככה בעצם אנחנו מצליחים להגיע לכולם ולהביא לשיפור משמעותי בכל החזיתות.

מתי מתקיים הקורס בישראל ?

הקורס יתקיים בסוף אפריל 2018, הוא נמשך 6 שעות שמחולקות ליומיים. כל יום מ11:00-14:00.  הקורס יערך בז'בוטינסקי 35, מגדל התאומים 2, קומה E2, הבורסה, רמת גן.

בסיום הקורס מקבלים תעודת בוגר "מנהל הקוסמטיקה הטוב בעולם"

 

איך נרשמים לקורס ?

לפרטים נוספים והרשמה: 055-6637900 (גם וואצאפ),

אפשר גם במייל: [email protected] או מלאו פרטים בטופס הזה

 

 

 

הוסף תגובה חדשה