התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - עבודה באמריקה - עגלות והרבה מעבר

המוצר שכבש את הכריסטמס האחרון בארה"ב - עגלת מוצרי הבמבוק
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 22.01.2017 16:44
יש שני תחומים אחד שאנשים לא מוותרים עליו כל השנה - איכות השינה והמגבות. המוצרים המצליחים ביותר בעגלות השנה הזו היו מוצרי הבמבוק.

בארה"ב יש מוצרים עונתיים, שאין סיכוי למכור יום אחרי הכריסטמס. מוצרים כמו האורנמטס הנתלים על עצי הכריסטמס, או מתנות קטנות כאלה, שבינינו...אנשים בחיים לא יקנו לעצמם. אבל יש שני תחומים אחד שאנשים לא מוותרים עליו כל השנה - איכות השינה והמגבות. המוצרים המצליחים ביותר בעגלות השנה הזו היו מוצרי הבמבוק.

עגלות ירוקות המושכות את העין - HOTEL COMFORT - עם הקולקציה החדשה של סמארט במבו

 

עגלות הפזורות בכל רחבי ארה"ב, שחוזקו בעיצוב ירוק ומרהיב של הכריות הנוחות ביותר שיצא לכם לנסות, לטיולים, לבתי מלון, וכמובן על המיטה הביתית. עגלות כריות הבמבוק שחוזקו במצעים קטיפתיים מיוחדים, ובמגבות רכות שסופגות בשניה כל טיפת מים על העור, ואפילו כוללות גרסה מיוחדת לתינוקות. אז יצאנו לבדוק מה כל כך מיוחד בעגלות של מוצרי הבמבוק שהספקים הראשיים שלהם הם חברת HOTEL COMFORT היושבת בפלורידה.

 

מעל 2.5 מיליון כריות במבוק נמכרו בארה"ב בשנתיים האחרונות. 175 לוקיישנים שונים בכל ארצות הברית. עם המספרים האלה אי אפשר להתווכח. המוצר שמגיע באריזה יוקרתית, סיסטם קבוע של מכירה שניתן ללמד בקלות גם עובדים אמריקאיים - ואין צורך להביא במיוחד עובדים ישראליים, עגלות מלאות שנפתחות עם סחורה שמתחילה ממחיר 5,000$ - כל אלה הפכו את מוצר הבמבוק ללהיט שאפשר לראות בכל קניון וחנות בחורף האחרון.

 

 

HOTEL COMFORT  יודעים שאחד מהדברים החשובים ביותר לבעלי העגלות היא היכולת לקבל שירות אישי, להזמין סחורה במהירות, ושווק מגוון של מוצרים נלווים שמגדילים כל מכירה. ארבע שנות ניסיון בתחום עם המוצר המדליק ביותר בשוק, וטריין קצר ומהיר למוצר שהפיץ' שלו אורך מספר דקות שבסופם הלקוחות מעמיסים שקיות, הפכו את החברה לאחת החברות שהראו את הצמיחה המהירה ביותר בתחום העגלות.

 

 

מנהל מכירות אישי מלווה כל עגלה או חנות להצלחה, ושומר על קשר אישי לאורך שנות העבודה המשותפת. על מנת לחסוך בעלויות השינוע החברה מחזיקה מחסנים בקליפורניה ופלורידה, ופותחת נקודות נוספות. כך אתם מקבלים את המוצר במהירות, ובעלויות משלוח נמוכות.

 

מחפשים מוצר למכירה לאחר הכריסמס? מקבלים את העגלה במחיר רצפה אחרי עונת החגים?

 

זה הזמן להפוך את הירוק לירוקים עם דוכני מכירה של מוצרי במבוק.

 

לפרטים נוספים פנו להוטל-קומפורט וסמארט במבו - 954.583.0414

 

או במילוי הטופס הבא - http://hotelcomfort.com/contact/

 

הוסף תגובה חדשה