התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - עבודה באמריקה - עגלות והרבה מעבר

ארגז הכלים להצלחה בעגלות וחנויות מכה גלים ברחבי העולם: המדריך האינטרנטי העכשווי שמזניק את המספרים של אנשי המכירות
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 26.02.2017 19:36
החודשים הללו של התחלת השנה, לפני שמתחיל הטירוף של שיא העונה, הם החודשים המתאימים לתת לאנשי המכירות בעגלות וחנויות את כל הכלים להצליח.

כל מי שאי פעם התנסה במכירות בעגלות מכיר את הרגעים האלה. הקניון ריק מאנשים, יום ארוך על הרגליים, אבל יש לכם את היעד היומי בראש. השעה מתקרבת לתשע בערב. לקוחה מזדמנת עוברת ליד העגלה. יש לכם עשר דקות לעשות את המכירה של היום. הסיפור הזה יכול להיגמר ביום ללא מכירה, או במכירה של היום. הפעם זה תלוי בכם, בגישה, ברמת האנרגיה שלכם, קצת מזל והרבה יכולת, או בקיצור - שילוב של ניסיון ומיינדסט.

איך בונים את המיינדסט הנכון?

ניסיון אתם צוברים על העגלה. לגבי המיינדסט - זה בדיוק מה שמדריך אינטרנטי אחד נועד ליצור - חשיבה שמובילה למציאות ורודה... או ליתר דיוק ירוקה... יותר. אחד הדברים שהמדריך און ליין של אופיר כהן, שנכתב בקליפורניה, יוצר מדי יום. בקטעי ווידיאו, טקסטים חדים מלאי מוטיבציה - הוא עוזר לאנשי מכירות בכל העולם להפוך יום בצל ליום דבש. המדריכים מתאימים לכל תחום העגלות, למישרי שיער, מסאג'רים, כריות חימום או כל תחום אחר בו יש פרזנטציה ללקוחות מזדמנים, ותהליך מכירה.

שאלנו את אופיר כהן איך התחיל הרומן שלו עם ארה"ב -והופתענו.

נקודת המפנה - הדרכה במחנה קיץ בניו יורק

"הסיפור שלי מתחיל בקיץ 2008. בדיוק השתחררתי מהשירות הצבאי שלי וטסתי להדריך במחנה קיץ בניו יורק. עושר אף פעם לא היה משהו שנחשפתי אליו יותר מדי עד לנקודה זאת. בזכות התנהלות כלכלית נכונה של הורי אף פעם לא הרגשתי עני, הורי לימדו אותי לחיות בצניעות ועם מה שיש, לעבוד קשה ולשים קצת כסף בצד. מהתיכון למכינות קדם צבאיות ומשם הישר לזרועותיו הפתוחות של הצבא, חייתי חיים של צמצום"

יש שפע עצום בארה"ב

"כשהגעתי למחנה הקיץ באמריקה עם המילים הספורות שידעתי באנגלית הוכיתי בתדהמה: עד כמה הילדים האלה גדלים למציאות אחרת. העלות הכוללת של המחנה לילד עמדה על שבעת אלפים דולרים!!! (ולכל אחד היה שם אח או שניים), מדי פעם ההורים היו שולחים מתנות לילדים שלהם כמו בגדים חדשים, משחקים, מוצרים של Apple שרק יצאו לשוק וכו'. בסוף המחנה כל הורה נתן לי ולכל המדריכים טיפ של 100 דולרים וככה הצלחתי לאסוף את 1100 הדולרים הראשונים שלי. ואז הבנתי את זה. בחלק הזה של העולם יש כל כך הרבה כסף, ואם אני חוזר ליבשת הזאת אי פעם זה רק בכדי לקחת חלק ממנו לעצמי".

אחרי תקופה של תשע שנים בתחום המכירות - אופיר החליט לעזור לאחרים להגיע ליעדים שלהם

"תשע שנים אחרי, אני יושב במרפסת שלי בקליפורניה ומחליט שהגיע הזמן להעלות על הכתב את כל מה שהייתי מת לדעת לפני שעליתי בפעם הראשונה על המטוס, 'לעשות עגלות'".

אז המדריך בעצם מלמד איך לחקות את איש המכירות הטוב ביותר?

"אני לא מתיימר להגיד שאני יודע הכול וממש לא מתכוון להתחרות על התואר "הסלזמן הכי טוב בעולם", ראיתי טובים ממני, אבל בכל זאת, הייתי די טוב יחסית להרבה אנשים אחרים. מטרתי היא לחשוף את מה שלמדתי מאנשים אחרים ומהניסיון האישי שלי, איך לעבוד את העבודה הזאת בצורה הכי טובה שאני מכיר".

וכהן ממשיך – "המדריך נוגע בתחומים רבים שאנשי מכירות, במיוחד צעירים, חסרים את הניסיון בהם. לעתים גם כשהם עושים כסף, הוא נעלם מהר מדי. יש הדרכה על התנהלות נכונה עם ההכנסות מהעבודה, כמו גם שינוי דפוסי חשיבה והקניית הרגלים נכונים יותר, המשפיעים על תחומי חיים שונים מעבר לעבודת המכירות".

ספר לי קצת על איך התחלת, מה הרקע שלך בעגלות ובמכירות בחנויות?

"מגיל 22, בו התחלתי לעסוק בתחום, ועד גיל 31, אני עדיין לא מצליח לעזוב את המקצוע הזה. טסתי לעשות עגלות מיד אחרי שסיימתי את הפסיכומטרי לשנה. הכסף שחסכתי הספיק לי לטיול במזרח, להתחיל את התואר ולהתקיים בלי לעבוד. הייתי עושה גיחות לארצות הברית במהלך החופשות בלימודים ובסוף השנה האחרונה, נסעתי לקריסמס, ונשארתי לחמש שנים… במהלכם מילאתי בערך את כל התפקידים שקיימים בעגלות ובחנויות. אתם מתארים לעצמכם כמה אנשים יצא לי לפגוש בתקופה הארוכה הזאת. בשנים האחרונות נחשפתי למנטורים משני חיים וספרים עם ידע עצום בתוכם, החלטתי שאני רוצה לבנות מדריך עם כל הכלים שהייתי מת לקבל בתחילת דרכי בתור עובד עגלות וחנויות".     

קצת על המדריך

המדריך בנוי כשיעורים יומיים באמצעות סרטוני ווידיאו וטקסט. לא חייבים לשבת בבית, אלא אפשר לעצור לרגע במשך היום, לראות ווידיאו של שלוש דקות ולחזור לעבודה. יש גם הרבה בעלי עגלות וחנויות שקונים את המדריך לאנשי המכירות שלהם. אפשר לקרוא אותו מהנייד, מהטאבלט או מהמחשב, ולחזור אליו שוב ושוב.

רוצים לשמוע עוד?

להוריד את המדריך?  

את המדריך ניתן לרכוש כאן

תוכלו לבקר באתר של אופיר כאן - http://www.agalot.info

או לקפוץ לדף הפייסבוק - https://www.facebook.com/agalot.info/

פנו אליו בוואטסאפ- -972-52-327-4426 +

כתבו לו מייל:   [email protected]

 

הוסף תגובה חדשה