התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - עבודה באמריקה - עגלות והרבה מעבר

בעל עגלות? הכתבה הבאה יכולה להיות שווה לך מיליונים
מאת: אופיר כהן ומערכת ILUSA | פורסם: 15.04.2017 11:57
איך מחדירים מוטיבציה, ומרימים את העגלות והחנויות למספרים גבוהים לאורך כל השנה? גלו מהי ההשקעה הקטנה שיכולה להניב לכם מליונים

אם אתם בעלים של עגלות וחנויות, ומאמינים שהשקעה בעובדים מהווה חלק בלתי נפרד מעסק מצליח ומשגשג, אנו ממליצים לכם לבדוק את הלהיט החדש בעולם העגלות.

כבעלי עסקים, אתם מחפשים את ההשקעות הנכונות, ואפיקים להגדיל את ההכנסות. כמו כל החלטה בעולם הפיננסי ידוע שככל שהסיכון יהיה נמוך יותר, והתשואה גבוהה יותר – כך גם יעלה הסיכוי שתחליטו להשקיע במוצר או שירות מסוים.

מי הנכס המניב האמיתי שלכם?

באם היינו מגלים לכם כי קיימת השקעה קטנה ביותר, בעלת פוטנציאל רווח של מאות אחוזים – האם הייתם מאמינים לנו? השקעה זו אכן קיימת – ושמה י ד ע. חשבו כמה עוצמה טמונה בספר המנחה משקיעי נדל"ן, ספר  ששוויו בסך הכל 20$? משקיע פוטנציאלי שיקרא אותו, ויפעל על פי הנחיותיו, יוכל להיות מיליונר בתוך מספר שנים. נכון, חלקכם בוודאי משקיעים בנדל"ן, אך היום נעסוק בנכס המניב והחשוב ביותר – העובדים שלכם.

הם קמים בכל בוקר, עולים על העגלה. בימים שבהם הם מרוויחים – אתם מרוויחים הרבה יותר, אך מה עם הימים שבהם אינם "עושים כסף"?... בימים כאלה מתחילות כל הבעיות. העובדים נהיים מתוסכלים, עוסקים בנושאים שוליים, ולא בעיקר – וממשיכים להרוויח פחות כסף.

איך אפשר לעזור לעובדים שלכם להבין שהכל נמצא בראש, והם היחידים האחראיים על ההצלחות שלהם? איך אפשר לתת לעובדים שלכם כלים ומוטיבציה, שגם אם לא יהיה ולו מנהל אחד באזור הם יתרכזו רק בעיקר - לעצו לקוחות ולמכור להם... ובהרבה.

בין אם נרצה ובין אם לאו, העולם נמצא היום ברחבי הרשת – ושם נמצאת גם הדרך להגיע ללב העובדים שלך.

כל הידע הדרוש לניהול עובדים מלאי מוטיבציה

אנו שמחים להציג בפניכם את המדריך שכבש את תחום העגלות "המדריך האינטרנטי לעבודה נכונה בעגלות וחנויות קוסמטיקה: איך להרוויח כמה שיותר, לנהל את הכסף נכון וליהנות מהתהליך". 

דיברנו עם אופיר כהן, כותב ומפיק המדריך, ושאלנו אותו מדוע הוא חושב שלרכוש את המדריך עבור העובדים שלכם תהיה השקעה מצויינת לשנת 2017.

"לפני שהתחלתי לכתוב את המדריך עשיתי סקר, רציתי לראות כמה מתוך 100 האחוזים שמגיעים לעשות עגלות חוזרים הביתה באמת עם כסף, גיליתי ש 60 אחוזים מתוכם חוזרים עם פחות ממה שהיה להם שהם רק התחילו. אני יודע שגם לי היה מאוד קשה בשנה הראשונה בתחום ואחרי כמעט עשור של ניסיון וידע רב שצברתי, רציתי לפתח מערכת שתעזור לכל מי שהגיע לעבוד באחת העבודות הכי מאתגרות שקיימות בעולם"

אז מה אתם בעצם מלמד במדריך?

"המדריך מחולק לעשרה פרקים, חמשת הפרקים הראשונים עוסקים בבנייה של המיינדסט הנכון לעבודה, אני בעצם מחנך אותם מחדש ונותן להם כלים עצומים להצלחה בעגלות וחנויות. חמשת הפרקים האחרונים עוסקים בפרקטיקה של העבודה, ניהול נכון של הכסף, ניהול אורך חיים בריא תוך כדי עבודה ובעוד מגוון נושאים שקשורים לתחום".

והיכן המדריך הזה נמצא?

"בכל מקום שהם רוצים. המדריך הוא מדריך אינטרנטי, אפשר להתחבר אליו דרך הסמארטפון או הלפטופ. המדריך כולל סרטונים, טקסטים ומערכת ניוזלטר שמגיעה לעובדים למייל וכוללת משפטי סגירה והמון טיפים, ככה שלא תהיה להם ברירה, הם יהיו חייבים ללמוד כל הזמן דברים חדשים".

צרו קשר עם אופיר כהן כאן

הוסף תגובה חדשה