התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - עבודה באמריקה - עגלות והרבה מעבר

הספר המבוקש למוכרי קוסמטיקה יצא לאור גם באנגלית - וכבר אזל מן המלאי!
מאת: אור שטרן נואל | פורסם: 09.04.2017 08:39
הספר של שרון קאשי "הדרך למיליון הראשון", המשמש כמדריך לשיפור מיידי במכירות למוכרי קוסמטיקה, יצא במהדורה נוספת, והפעם באנגלית-ואזל מן המלאי תוך 72 שעות

הכותב, שרון קאשי, מנטור למוכרי קוסמטיקה עסוק שטס בין סינגפור, ארה"ב, וייטנאם, פנמה, אוסטרליה ואירופה, מספר לנו לאן מועדות הפנים של תעשיית הקוסמטיקה בעשור הקרוב.

 

הספר הפך ללהיט גם בסינגפור

שיערת שהמהדורה הראשונה של הספר תימכר כל כך מהר?

"ממש לא ציפיתי לזה" אומר שרון, "כשהספר בעברית יצא, הרבה בעלי עסקים ביקשו גם גרסה באנגלית. קיבלתי הודעות שהעובדים דוברי האנגלית 'מקנאים' באנשי המכירות הישראלים שהתחילו ליישם חלקים מהספר. אז ידעתי שיש התלהבות וציפייה למהדורה באנגלית וכבר היו עשרות של הזמנות מראש, אבל למכור מהדורה שלמה תוך 72 שעות? - זה באמת מפתיע!

איך אתה מסביר את ההצלחה הגדולה של המהדורה באנגלית?

"אם עד היום היה נהוג להביא אנשים מכירות מישראל מכיוון שהישראלים הם באמת אנשי המכירות הכי טובים, היום אפשר לראות שינוי מגמה ברור מאוד לכיוון העסקתם של אנשי מכירות מקומיים, גם במחיר של ירידה במכירות. יש לכך הרבה מאוד יתרונות ברורים: המעסיק איננו נדרש לממן כרטיסי טיסה ודיור, וגם איננו נדרש לשלם אחוזים גבוהים לעובד המקומי שגם נשאר ליותר זמן ועוזר ליציבות העסק בכך שתחלופת העובדים נהפכת לנמוכה יותר. כך שבעל עסק יכול ליהנות מרווחיות גבוהה, "שקט תעשייתי" ויציבות.

 

מה צופן העתיד ?

 

"בעיני, כל בעל עסק שרוצה לשגשג בתחום צריך להשקיע בהדרכתם והכשרתם של העובדים המקומיים, מכיוון שברגע שהם ילמדו למכור באותה המידה כמו הישראלים - לבעל עסק מובטחת הצלחה כלכלית אדירה."

 

אילו שירותים נוספים אתה מציע מלבד הספר?

"אני שמח ששאלת. תראי, הספר הוא רק השלב הראשון לעבר חינוכם והכשרתם של אנשי המכירות, אני מעביר היום בכל העולם סמינרים של 3 ימים להכשרת אנשי מכירות. ובנוסף, לאחרונה פיתחנו קורס להכשרת מנהלים שהוא הקורס הראשון מסוגו בעולם שמיועד עבור מנהלי קוסמטיקה בלבד. את יכולה גם לעדכן את הקהל האמריקאי שאני מגיע ביוני לסבב סדנאות בארה"ב ויש לי מקום לעוד 2 בעלי עסקים שיהיו מעוניינים בסדנא".

שרון קאשי: "תעשיית הקוסמטיקה מתחילה לשנות את פניה"

 

כעת המהדורה השנייה יוצאת טריה מהדפוס, ומומלצת בחום מי שעוסק בתחום הקוסמטיקה.

 

רוצים לשים את ידכם על הספר? מעוניינים בסמינר מכירות? קורס הכשרת מנהלים? שיחת ייעוץ עם שרון?


תוכלו לרכוש וליצור קשר ב- www.sharonkashi.co.il

 

 

 

הוסף תגובה חדשה