התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - עבודה באמריקה - עגלות והרבה מעבר

זו הדרך שבה הישראלים באינטרנט עושים הכנסה נוספת בזמן שהם עובדים על העגלה
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 25.02.2018 15:12
גם אם עשיתם אלפי דולרים השנה, ואת רובם רק בעונת הכריסמס, הכסף הזה לא נשאר הרבה זמן. כעת, בחודשים שאחרי תוכלו להשקיע בעתיד שלכם

אור עבדה בעגלות מיישרי השיער במשך שנים בארה"ב, תום עבד דווקא בקוסמטיקה, וגם עידן עבד בעבר בעגלות. מה משותף לכולם? כבר בזמן העבודה הם הבינו שהאחוזים ממכירות מגיעים רק אם אתם מוכנים להקריב 11 שעות מהחיים. כל יום, 6 ימים בשבוע. היום החופשי מספיק בקושי בשביל לגלות קצת את העיר שסביבכם, ועדיין צריך לשלם את שכר הדירה ולהשאיר קצת כסף לחסוך.

{C}{C}{C}{C}{C}{C}

הרבה עובדי עגלות מצאו את הדרך החוצה... עם מוצרים משלהם

ישראלים רבים גילו את הפוטנציאל העצום של יצירת מוצר אינטרנטי שמוכר את עצמו, גם בזמן שהם ישנים בדירת העובדים. באותה צורה שמכרתם את מוצרי הקוסמטיקה בעגלה, אתם יכולים למכור ספרון דיגיטלי שכתבתם בעצמכם במספר שעות, או לתת למישהו אחר לכתוב אותו עבורכם. העלות שלכם היא קצת זמן שהשקעתם בבחירת הנושא, ולפעמים גם בכתיבה עצמה. ועכשיו, כשיש לכם מוצר שנמכר שוב ושוב, כל יום – אתם לא מקבלים רק 25% אלא 100% מהרווח שלו.

אבל לוקח שנים לכתוב ספר, לא?

אור מספרת – "הימים שבהם כותב מיוסר היה נלחם על איתור המטאפורה הבאה שעוד לא נכתבה, ומשחק במילים כאילו היו חלקי פאזל קשים במיוחד חלפו עברו להם" היא מסבירה במטפורה משלה, "היום אנשים כותבים בגובה העיניים, הם מחפשים מידע תכלס, שיעזור להם לפתור בעיה מסויימת. הם רוצים לדעת איך לקנות רכב יד שנייה, לדעת איך להיות אלופים במשחק פוקר או איך לאלף את הכלב, ומוכנים להשקיע מספר דולרים בשביל לקבל מידע אמין ומקצועי".

אבל למה שיקנו, היום אפשר לראות הכל בסרטוני יו-טיוב בחינם?

"ניסית פעם לפתור בעיה באינטרנט? כמה סרטים היית צריך לראות רק כדי לגלות איך מחשבים את הריבית על המשכנתא?

נכון, כשמדובר בנושאים פשוטים יחסית כמו:  "איך מכינים פלאפל?" "איך תולים את הטלוויזיה או בונים מדף?" סרטון אחד מספיק, אם אם תרצה ללמוד סטיילינג או תחומים מורכבים יותר - תצטרך להקדיש הרבה יותר זמן למצוא מדריכים איכותיים. המידע באינטרנט אמנם זמין, אבל מצריך ממך לחפש, לברור. כאשר אתה רואה סרטון ביוטיוב לפעמים צריך לשרוף שעה רק כדי למצוא את הסרטון של מה שחיפשת, וגם אז, כנראה, לא תקבל את כל המידע החשוב. מעבר לזה, יש גם כמות כל כך גדולה של פרסומות, שאחרי שראית חיתולים, המבוגרים ואת הפרסומת של הדואר, כבר אין לך ממש כוח להתחיל להתעסק עם תליית המדף".

אז כמה זמן לוקח לכתוב ספר כזה?

"מסתבר שאפשר גם בפחות משעתיים לכתוב ספר דיגיטלי אחד ולמכור אותו באינטרנט. תוכלו לראות דוגמה חיה לזה בסרטון שמלמד איך לעשות את זה. הסרטון הזה עלה על ידי אדם שהצליח לעשות לאורך השנים מיליוני שקלים ממוצרים דיגיטליים. אז נכון, לא מגיעים לסכומים האלה מיד, אבל אם אתם משקיעים פה ושם שעה שעתיים אתם יכולים לבנות ארסנל של מוצרים דיגיטליים שמוכרים את עצמם".

אז איך אפשר ללמוד את זה?

יש קורסים מקיפים בנושא, אחד מהם זה "לגאסי" של אדם טל שמלמדים איך לכתוב את הספר, איך לעשות ממנו כסף (למי בדיוק יש מכונת סליקה וזמן להתעסק עם מכירות... הכל דיגיטלי היום) ואיך תוך שעה שעתיים לראות כבר את המכירה הראשונה.

אדם מראה ללא תשלום את כל התהליך פה וכל מה שצריך זה רק להרים את הכפפה – ולהשתמש בזמן הפנוי שיש לכם, בין הטלוויזיה לעבודה כדי לבנות משהו שישאר לשנים. השאר כבר תלוי בכם, ואם מוצר אחד לא הצליח, אתם יכולים להוציא בכמה שעות עוד כמה מוצרים אחרים, מבלי להוציא אגורה מהכיס.

 

 

הוסף תגובה חדשה