התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - נדבנות

פסח עם יניב מויאל
שרות ILUSA | פורסם: 20.03.2013 21:01
הצעיר הישראלי-אמריקני אינו רק שחקן הוליוודי המפלס את דרכו, אלא גם בן למשפחת רבנים שגדלה עם אם חד-הורית. והכל מתממש בקלטת הילדים The Passover Story

סדר כהלכתו עם משפחת מויאלסדר כהלכתו עם משפחת מויאל

 

יניב מויאל מוכר כשחקן ("יוסי וג'אגר" בישראל ו-Why Did I Get Married Too בכיכובה של ג'נט ג'קסון בארה"ב), שחי כבר מספר שנים בלוס אנג'לס ומפלס דרכו להוליווד.

אבל יניב הוא גם בן למשפחת רבנים מפוארת.

ערב פסח הוא משלב בין שתי האהבות - לדת ולקולנוע - ומציג קלטת ילדים העוסקת בחג הפסח ובסיפור יציאת מצרים, שהפיק ומככב בה בהשתתפות אחיו הרבנים; ואחד האחים, שהוא סופר סתם.

כמי שגדל בבית עם אם חד הורית, את כל ההכנסות ממכירות ה-DVD יקדישו יניב ואחיו לטובת סיוע לאמהות חד הוריות בישראל.

"The Passover Story ערוך כסרט תעודי", מסביר מויאל. "תוכנו נאמן לתהליך הסדר ולדרך שבא הוא מתנהל. את כל הברכות מברכים בעברית והסיפור עצמו מסופר באנגלית ויש בו גם הומור".

yanivMoyal.pngיניב (בתצלום למעלה), ששיחק בארץ בסדרת הילדים ״אדומות״, התפרסם באוקטובר האחרון לאחר ששלטי חוצות של חברת הגז באטלנטה, בהן הופיע בתפקיד מכסיקני דווקא, הושחתו בכתובות: "יהודים וישראלים לא בבית ספרנו". (חברת הגז, אגב, נכנעה והחליפה את הקמפיין). (הידיעה המלאה)

בשנים האחרונות, מלבד תפקידים קולנועיים קטנים, שהוא מקווה שיובילו לתפקידים גדולים יותר, יניב עוסק גם בביום והפקת אפליקציות לאייפון.

צפו בקטע מהסרט:

 

עטיפת הדי.וי.די

 

 

מחיר ה-DVD:
9.99 $
וניתן להשיגו מכאן

 

 

 

 

 

 

לעמוד הראשי

לכל הכתבות על ישראלים באמריקה

אובמה ישאל את הישראלים: "מה אתם מוכנים לעשות למען השלום?"

"המועצה המקומית ניו יורק" יוצאת לדרך

 

צילומים ווידאו: יניב מויאל

הוסף תגובה חדשה