התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - נדבנות

מרים אדלסון תכהן כיו"ר סניף המועצה הישראלית-אמריקנית בלאס וגאס
שרות ILUSA | פורסם: 02.04.2014 23:27
זהו הסניף האיזורי ה-4 של ארגון IAC, הוא ינוהל ע"י איש החינוך עמיר עדן ומועצה עם מספר שיא של 19 חברים, המייצגים קהילה של כ-10,000 ישראלי בירת ההימורים

מנהל סניף IAC בלאס וגאס, אמיר עדןמנהל סניף IAC בלאס וגאס, אמיר עדן

לאחר הצלחת הסניף בלוס אנג'לס ודרום קליפורניה ופתיחת סניפים איזוריים במיאמי ובבוסטון, ארגון "המועצה הישראלית-אמריקנית" (IAC) מתחיל לפעול גם בלאס וגאס.

ד"ר מרים אדלסון - צילום מוויקיפדיהד"ר מרים אדלסון (בתצלום מימין), תושבת לאס וגאס, שיחד עם בעלה, טייקון ההימורים שלדון, הם תומכים ראשיים בארגון הישראלי-אמריקני הגדול והפעיל ביותר בארה"ב, תכהן כיו"ר המועצה הישראלית-אמריקנית בלאס וגאס, שמתכוונת לאחד ולפעול בקרב כ-10,000 הישראלים-אמריקנים החיים בבירת ההימורים.

מנהל הסניף יהיה עמיר עדן, שמביא איתו ניסיון רב כאיש חינוך בארגונים ללא מטרות רווח, ולאחרונה עמד בראש המחלקה לחיים יהודיים וחיבור לישראל בקמפוס היהודי ע"ש אדלסון בלאס וגאס.

עדן, בעל תואר השני במנהיגות חינוכית מאוניברסיטת סן פרנסיסקו, שימש ב-15 השנים האחרונות, בין היתר, בתפקידי חינוך כמו דיקן סטודנטים באקדמיה היהודית בבוקה רטון שפלורידה, וכמכין סטודנטים לקולג' בסקוטסדייל שאריזונה.

הסניף בראשותם של מרים אדלסון ועדן יתחיל מייד להשיק יוזמות בקנה אחד עם משימות ה-IAC - ואחת הראשונות שבהן תהיה שותפות בחגיגת יום העצמאות הישראלי בלאס וגאס. התמיכה בישראל , חיזק את הזהות היהודית וישראלית, שימור התרבות והשפה בדור השני והושטת יד לקהילה היהודית-אמריקנית - יהיו נושאי הדגל.

חברים נוספים במועצה הישראלית-אמריקנית בלאס וגאס הם: יוחנן לובי, ד"ר נוויל פוקרוי, אילנה אייבר אגרון, ד"ר דני אייזנברג, עידו גביש, משה רוזנבלום, יואב עציון, רוני עמיד , אריק ריטר, רום הנדלר, ליאור גל, ד"ר עדין בולדר , ניר קאופמן, ד"ר יוסף שלו, ד"ר נילי סחש, בני ירושלמי, בן כהן , טל חכמי ויובל הרשקוביץ'.

"המועצה הישראלית-אמריקנית משנה את נופה של הקהילה היהודית באמריקה", אמרה אדלסון, "ואנחנו שמחים לראות את IAC ממלא את החלל של קידום קהילה ישראלית-אמריקנית בארה"ב באמצעות תוכניות חינוכיות, תרבותיות, מסורתיות וחברתיות. אנחנו בלאס וגאס מהווים דוגמה לקהילות בערים אחרות, משום שאצלנו תמיד חושבים על חיזוק הזהות היהודית והישראלית של הדורות הבאים והתמיכה האינסופית שלהם במדינת ישראל".

 

לכל הכתבות החדשות

לראשונה בארה"ב: מחנה קיץ מסובסד לילדים ישראלים-אמריקנים... 12 ימים באחד האתרים היוקרתיים בקליפורניה, על טהרת העברית, יפתח מיזם ראשון מסוגו בהפקת ארגון הקהילה הישראלית אמריקנית (IAC)

נטע של הגיבונים... אהבה ממבט ראשון: מאז שפגשה לראשונה את הגיבונים, נטע אמבר (29), ישראלית-אמריקנית, תושבת לוס אנג'לס, החליטה לקשור את חייה בגורלם

בר רפאלי "לוהטת וסקסית מדי לטלוויזיה הישראלית" (וידאו)... איסור שידור פרסומת בכיכובה של דוגמנית העל הבינלאומית בשעות היום בישראל, עושה רעש בארה"ב. צפו במהומה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

 

הוסף תגובה חדשה