התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - נדבנות

למה בכלל IAC צריכים גאלה
שרות ILUSA וסיגלית עצמון | פורסם: 28.01.2015 15:56
גאלת ארגון הישראלים האמריקאים בלוס אנג'לס כבר עשתה לעצמה שם ב-6 השנים הקודמות כאירוע יוקרתי, מפואר, שתמיד מתקשט גם בסלבס אנג'לוסים. אבל לא זה מה שחשוב

"צריכים דלק". משמאל לימין, משתתפים ופעילים ב-IAC: רות דוידוב (שבביתה, בתצלום למעלה, התקיים האירוע), מנהיגת ארגון Stand with US רוז רוטשטיין, הקונסול דיוויד סיגל, אסתר רזנר, נאווה מרמור, דבי סיידוב, ויו"ר ‪IAC‬ לוס אנג'לס מירי שפר

ההכרחיות של ערב גאלה שנתי מוכרת לכל ארגון. "התרומות שאנו אוספים בערב הזה הם הדלק שמאפשר את מגוון הפעילויות שאנו מפיקים ומציעים לקהילה", אומרת מירי שפר, יושבת הראש החדשה של ארגון הישראלים האמריקאים ‪IAC‬ בלוס אנג'לס.

"ללא תרומות, כלום לא יכול לקרות", מוסיפה מירי, אשת עסקים שהיא ובעלה תורמים נדיבים וותיקים למיזמים קהילתיים רבים בארה"ב.

גאלת ה-IAC כבר עשתה לעצמה שם ב-6 השנים הקודמות כאירוע יוקרתי, מפואר, שתמיד מתקשט גם בסלבס אנג'לוסים. וכמנהג, הופק השבוע אירוע kick off, שבו השתתפו כ-120 פעילים, מתנדבים, ספונסרים ותורמים.

מירי שפר, הקונסול הכללי בלוס אנג'לס דיוויד סיגל, ויו"ר ה-‪IAC‬ שון אבן חיים דיברו על חשיבות הקהילה הישראלית בלוס אנג'לס וארגון הגג, התומך בייעוץ, בדרבון ובכסף בעשרות ארגונים וקבוצות הפעילות בעיר; ועל הערכים המניעים את הארגון - ובראשם שמירת הזהות הישראלית והיהודית והקשר עם מדינת ישראל והנחלתם לדור הבא.

לאירוע גם הוזמנו והוצגו מנהיגי ה-‪IAC LEAD‬ - אנשים צעירים ה'מסומנים' כמנהיגי העתיד של הקהילה הישראלית-אמריקאית בלוס אנג'לס.

הגאלה עצמה תתקיים ב-8 במרץ השנה במלון "בוורלי הילטון". שווה השתתפות!

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה