התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - נדבנות

הגיוס השנתי של ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית: 16.5 מיליון דולר
שרות ILUSA; צילם: רני סיקולסקי | פורסם: 15.03.2016 14:50
איך הארנקים נפתחו בערב נוצץ בבוורלי הילס, בו חגגו כ-1,200 מבכירי הקהילה הישראלית אמריקאית את הישגיו של ארגון IAC והתרחבותו מחוף-אל-חוף

בכירי IAC בצילום קבוצתי על ׳השטיח האדום׳בכירי IAC בצילום קבוצתי על ׳השטיח האדום׳

16.5 מיליון דולר - היה השלל שנאסף בסוף השבוע לטובת ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית (IAC)  (IAC) בערב הגאלה ה-8 שהתקיים במלון בוורלי הילטון שבבוורלי הילס, שבו השתתפו כ-1,200 מבכירי הקהילה הישראלית אמריקאית מלוס אנג'לס - מרכז הכוח של הארגון, ומכל רחבי ארה"ב.

"יותר מקהילה. משפחה" - היה המוטו של הערב, שהאיר את התרחבותו המתמדת של הארגון מחוף-אל-חוף. רק לאחרונה נפתח סניף חדש של הארגון בסיאטל, שהתווסף לסניפים בלוס אנג'לס, ניו יורק, בוסטון, בבירה וושינגטון, במיאמי, פילדלפיה, לאס וגאס וניו ג'רזי.

בפן אחר, הודגש תפקיד הארגון במלחמה בתנועת החרם נגד ישראל, BDS.

הזמר הישראלי דוד דאור

הקומיקאי היהודי-אמריקאי האווי מנדל הינחה את הערב בהומור רב, ומשתתפי האירוע נהנו מהופעותיהם של הזמר הישראלי דוד דאור (בתצלום למעלה) ונגן הפלמנקו צ'יקו קסטליו.

אדם מילשטיין ושון אבן חיים

במהלך הערב זכה להוקרה מיוחדת שון (שרון) אבן חיים - ממייסדי IAC, שסיים לאחרונה 4 שנות כהונה כיו"ר הארגון הארצי ולו מיוחס חלק מרכזי בהצלחת הארגון ובצמיחתו בשנים האחרונות (בתצלום למעלה, משמאל, עם מחליפו אדם מילשטיין).

מירי שפר, יו"ר IAC בלוס אנג'לס, שמשפחתה תרמה את המרכז הקהילתי הישראלי הראשון שנפתח לאחרונה בוואלי של לוס אנג'לס, החמיאה לפועלו של אבן חיים, שהיה "הכוח המניע את התעצמות הארגון והפיכתו מארגון מקומי לתנועה ארצית".

מורן אטיאס בלוס אנג׳לס

משתתפים בולטים נוספים היו, כמובן, בני הזוג שלדון וד"ר מרים אדלסון, שהפכו בשנתיים האחרונים לפטרונים ותורמים גדולים של הארגון... כמה דוגמניות-שחקניות ישראליות מוכרות החיות באל.איי: מורן (בתצלום למעלה) ושני אטיאס, בר פאלי, והשחקן העולה צחי לוי.

ערב נוצץ, מתוזמן ומופק להפליא ע"י עדי דרורי, שהניב מצידו 'הכנסה' יפה לארגון הישראלי-אמריקאי הגדול ביותר בארה"ב.

גאלת ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית בארה״ב


לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה