התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - חברה ופוליטיקה

מרגש: ריקוד הארלם שייק למען ישראל ב"טיימס סקוור" (וידיאו)
שרות ILUSA | פורסם: 14.03.2013 02:15
בתגובה ל"שבוע האפרטהייד" באוניברסיטאות בחוף המזרחי, יזם קובי קמחי, יו”ר ארגון "נפגעי הטרור - לב אחד", ריקוד הארלם שייק למען האומה במקום הכי סואן בעולם

 

שעה שארגונים אנטי-ישראליים מנסים לקיים השבוע "שבוע אפרטהייד", כשהמוקד היא אוניברסיטת הרווארד שממנה מופץ גל נוסף של אנטישמיות ושנאה למדינת ישראל, החליט קובי קמחי, ישראלי בניו יורק להרים אירוע פרו ישראלי.

קובי קמחי קובי קמחי (בתצלום מימין) איבד את אביו, רמי קמחי ז”ל, בפיגוע התאבדות בראשון לציון, והוא משמש כיו”ר ארגון "נפגעי הטרור - לב אחד".

"כמעט בכל יום אני שומע על קבוצה זו או אחרת אשר מקיימת את ריקוד ההארלם שייק", הוא סיפר באתר שלו, tlvfaces, "אז אם כבר אני נמצא בניו יורק, איך לא לקיים את האירוע ב'טיים סקוור', הרי אלפי אנשים עוברים שם בכל שעה.

"התקשרתי אל קבוצת החברים הקבועה שלי - 'החמ”ל של ניו יורק', קבוצה פרו ישראלית מדהימה אשר מאחורייה עשייה רבה של הסברה ישראלית. נפגשנו, הכנו שלטים, השגנו דגלים וכמובן שנעזרנו ב'פייסבוק' על מנת להזמין אלפי חברים.

"אל מקום האירוע הגעתי כ-45 דקות מוקדם מהשעה שנקבעה וניסיתי לאתר חובשי כיפות ודוברי עברית וכמובן ביקשתי מכולם להצטרף אלינו".

התוצאה: ריקוד הארלם שייק פרו ישראלי בלב ליבה של העיר ניו יורק. אלפי בני אדם ראו את דגלי ישראל מתנופפים והחיוכים שעלו על פניהם של העוברים ושבים הבהירו לרוקדים כי הצליחו במשימתם.

הארלם שייק בטיימס סקוור בניו יורק

"חשוב לייצג את ישראל בכל הזדמנות ולהראות את הצד האמיתי שלנו. את החיוך. את העובדה שאנחנו בני אדם ולא חיילים אכזריים. אני יודע שגם אם הצלחנו לעורר את ליבם של מספר אנשים ולגרום להם לחשוב בחיוביות על ישראל, הצלחנו במעשה שלנו", סיכם קמחי.

 

הלוח הפתוח נפתח לשירותכם - שימו מודעתכם חינם! דרושים-דירות-הזדמנויות עסקיות-ועוד

לעמוד הראשי

איך גוייסו בערב אחד 2 מיליון $ לטובת הקהילה הישראלית בלוס אנג'לס

תמיכת שיא בצה"ל: 27 מיליון $ גוייסו בגאלת ארגון ידידי צה"ל בניו יורק

כדאי לדעת: תכנית החנינה של ה-IRS - לא למי שמחזיקים חשבונות בישראל

 

צילומים, צילום מסך ווידאו: TLVFACES MAG

הוסף תגובה חדשה