התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה - חברה ופוליטיקה

יחסים: בואו נכיר בישראל
מאת: אורנית חיון | פורסם: 09.08.2013 16:12
אתר היכרויות יהודי חדש - יוזמת ארגון "נפש בנפש" - מיועד לחבר ישראלים ויהודים ל-blind date בארץ... ואולי הם גם יישארו שם אוהבים לנצח

Blind-Date-Jul 26.jpg

אתרי היכרויות לישראלים ויהודים לא חסרים, אבל יש משהו מיוחד במיזם החדש של אתר ההיכרויות היהודי Saw You at Sinai וארגון "נפש בנפש": אתר היכרויות ישראלי-יהודי www.seeyouinisrael.com, שהרעיון העיקרי בו הוא להפגש בישראל.

האתר מאפשר לרווקים ישראלים ויהודים המתגוררים בחו"ל, כמו גם לאלה המתגוררים בישראל - הן עולים חדשים והן ישראלים מלידה - להצטרף לרשת היכרויות שמרכז הווייתה תהיה שאיפת המתחברים להגיע לישראל, ואולי אף לחיות בה.

"עולים צעירים רבים שיש להם תשוקה לישראל ולציונות מביעים רצון מפורש להתחבר עם בני זוג בעלי שאיפות ודעות דומות", אומר מארק רוזנברג, המרכז את הפרויקט מטעם "נפש בנפש". "אנו גם נתקלים בהתרגשות עצומה וציפייה בקרב רווקים ישראלים כאשר נוצר מפגש עם קבוצות של רווקים מארה"ב ומקנדה שמגיעים לארץ. האתר יספק פורום שיחבר בין האנשים האלה".

האתר נושא טכנולוגיית התאמה יחודית לצד טיפול אישי בכל אחד מחברי האתר, במטרה ליצור התאמות מדוייקות ככל האפשר.

ארגון "נפש בנפש" פועל המימון ממשלת ישראל והסוכנות יהודית וב-10 השנים האחרונות סיפק תשתית ותמיכה לכ-35,000 עולים חדשים, ש-97% מהם נשארו בישראל עד היום.

 

כתבות נבחרות באתר:

 
עכשיו זה מדעי: אם יש לכם ספקות - אל תתחתנו, כי זה לא יעבוד... במחקר ראשון מסוגו, שנערך במחלקה לפסיכולוגיה ב-UCLA, נמצא כי כאשר לנשים יש ספקות לפני הנישואים, החששות שלהן הם בדרך כלל סימן אזהרה לבעיות עתידיות.

 

איך בחרו הדוכסים את שם המלך לעתיד? כל מה שחובה לדעת (וידאו)... לכאורה, מה הבעיה, אם אפשר לתת לילד 3 שמות? אבל זה לא פשוט והשם שנקבע למי שימלוך בממלכה - ג'ורג' אלכסנדר לואי - היה תוצאה של חישובים היסטוריים מסובכים

 

 
יוזמה חדשה לצעירים ישראלים-אמריקנים בלוס אנג'לס: מועדון "מתחברים לנוער”... מועדון חדש לגיבוש בני ובנות נוער בני 11 עד 14 ברוח התרבות הישראלית והמסורת היהודית, נפתח ב"מרכז מתחברים" בסן פרנדדו ואלי; מיזם שהקהילה בלוס אנג'לס מחכה לו מזה שנים

 

לעמוד הראשי

 

הוסף תגובה חדשה