התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים

השכרת רכב בחו"ל: כיצד תעשו זאת בצורה נכונה?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 29.05.2017 11:17
הקיץ מתקרב, ורבים מתכננים לטו"ס לחו"ל. כיצד תוכלו לשכור רכב לחופשה המשפחתית מבלי להצטער?

רכב

משפחות ישראליות רבות וכן תיירים ישראלים שמטיילים לבד בחו"ל, נוהגים בשנים האחרונות לוותר על האפשרות להשתמש בתחבורה ציבורית בזמן הטיול ולשכור רכב אשר יאפשר להם לנסוע ממקום למקום.

אף על פי שבמדינות רבות, בוודאי במדינות מערביות, יש תחבורה ציבורית מאוד מפותחת, בין מדובר ברשת רכבות ארצית, אוטובוסים ברמה גבוהה וכן תחנות רכבת תחתית בתוך הערים, הרי שמבחינת ישראלים רבים, חלק מהחוויה של הטיול זו האפשרות להשכיר רכב ולנסוע לאן שהם רוצים, מתי וכמה שהם רוצים.

השכרת רכב בחו"ל, הפך לחלק בלתי נפרד עבור משפחות ותיירים שמטיילים לבד, מכמה סיבות, ראשית, כשנוסעים במשפחה, הרבה יותר קל לעשות את זה כשיש רכב צמוד ולא צריך להיות תלוי בתחבורה ציבורית, אחת כמה וכמה כשמדובר במשפחה עם ילדים או לחילופין, באנשים מבוגרים. שנית, השכרת רכב הופכת את חווית הטיול להרבה יותר מלאה, בזכות האופציה של השכרת רכב בחו"ל, אפשר להגיע לכל מקום, כולל ישובים ואתרים שנמצאים מחוץ למפת הטיולים השכיחה.

מגוון אפשרויות… כיצד תבחרו?

השאלה החשובה היא, כיצד בוחרים חברת השכרת רכב בחו"ל וכיצד מבצעים את תהליך ההשכרה בצורה נכונה. לשמחתנו, היום אנחנו יכולים לעשות את כל התהליך און ליין, כך שאנחנו לא צריכים לגשת כלל לסניף או לסוכנות הנסיעות בארץ, אלא מספיק שנגיע אל היעד וניקח את הרכב שמחכה לנו. אך בכל זאת ישנם דברים שעלינו לדעת ולעשות לפני שאנחנו ממהרים לשכור רכב בחו"ל.

טיפים להשכרת רכב בחו"ל בצורה נכונה

טיפ ראשון, מומלץ לבדוק היכן יש לחברה אצלה אתם מתכוונים לשכור רכב, סניפים. לא מספיק שיהיה סניף במדינה אליה אתם טסים, רצוי שיהיה סניף קרוב לאזור בו אתם נוחתים (למשל שדה תעופה) וכן לאזור ממנו אתם חוזרים, בהנחה ולא מדובר על אותו יעד. כך תוכלו להחזיר את הרכב לפני המראתם ארצה.

טיפ שני, וודאו שיש לחברה כלי רכב שמתאימים לצרכים שלכם. נניח ואתם מחפשים רכב משפחתי שמתאים לילדים, מומלץ לבחון אם אכן יש לחברה את סוג הרכב שאתם מחפשים וצריכים. קחו בחשבון, לכל חברה גדולה יש מספר דגמים של כלי רכב מסוגים שונים, עשו מעט מחקר על כלי הרכב שיכולים להתאים לכם, כך תוכלו ליהנות מרכב אידיאלי לטיול.

טיפ שלישי, וודאו לפני שאתם חותמים על החוזה, מה הן הדרישות של החברה, אילו ביטוחים היא דורשת מכם, מה בדיוק החברה מחייבת אתכם לעשות ומה לא. כמו כן, תבדקו מה אתם מקבלים, מה כולל הרכב, על מה צריך להוסיף תשלום, מה מקנה לכם הביטוח על הרכב.

טיפ רביעי, רצוי לוודא האם שירות הלקוחות של החברה פעיל 24 שעות, האם יש שירות גרר לחברה, ומה קורה במקרה של תקלה. מוטב שהשירות יתבצע במדינת המקור, ובשפה שאתם מבינים.

 

הוסף תגובה חדשה