התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים

מה לקנות לבן / בת הזוג לקראת השנה החדשה?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 26.09.2017 12:20
איזה כיף זה לבוא הביתה עם מתנה מדליקה (או לקבל אותה בדואר), ולתת אותה בנון שלנטיות. "קחי אשתי, אני רוצה שתתחילי את השנה החדשה בריח חדש"

השנה היהודית התחילה, וגם אם אתם נוהגים למקם את לוח השנה שלכם בעיקר באיזור הלועזי, אתם לא יכולים להתעלם מכך שבטח יהיו כאלה שיצפו למתנה. והאמת, איזה כיף זה לבוא הביתה עם מתנה מדליקה (או לקבל אותה בדואר), ולתת אותה בנון שלנטיות. "קחי אשתי, אני רוצה שתתחילי את השנה החדשה בריח חדש".


מה לקנות לאשה?

דווקא לנשים יש כל כך הרבה מה לקנות. בושם טוב, לנז'רי, קרם גוף טוב, אפילו ספר חביב (בתקווה שהיא חובבת קריאה). חופשה רומנטית יכולה להיות מתנה מדליקה במיוחד, והכי כיף זה לעשות את זה בהפתעה: לצלצל למקום העבודה שלה, לסגור עם הבוס שלה שהיא לא תהיה בימים כך וכך, ובבוקר הטיסה פשוט להעיר אותה לבשר לה שהיא לא נוסעת לעבודה, היא נוסעת לשדה התעופה.

מה הבעיה?

לפעמים היא בדיוק תיכננה ביום הזה משהו חשוב שלא ידעת עליו. למשל, מסיבת הפתעה לאחת מחברותיה, פגישה עם לקוח חשוב, ועוד. אז היא תבוא איתך לחו"ל כי כבר קנית כרטיס ועשית הפתעה והכל, אבל כל הזמן יישב לה במוח שהיא היתה צריכה לעשות כך וכך וכך. אז אם אתה ממש מתעקש על חופשה רומנטית בהפתעה, תנסה לבדוק אצל כל החברות שלה, הבוס שלה, הלקוחות שלה ובני משפחתה, ואפילו הקוסמטיקאית שלה או הפסיכולוגית / מגדת העתידות שלה - שאכן בתאריך שקבעת אין לה שום דבר שהיא תכננה. תזכור: נשים אוהבות הפתעות – אבל הן לא אוהבות שזה בא להן בהפתעה.


מה לקנות לגבר?

אם את לא בעניין של להעניק לו חשפנית, ואנחנו לחלוטין מבינים את השיקולים שלך, את יכולה לקנות לו רכב. בהנחה שאת אשה רגילה ולא אוליגרכית, זה כנראה לא יקרה. אז מה כן? משחקים לפלייסטיישן זה פתרון חביב לבעל המעט ילדותי אבל חמוד שלך, וגם כל מיני צעצועים לאוטו. אבל המתנה הכי סקסית שאת יכולה לתת לו, זה בושם טוב. בשמים לגבר תמיד היו ותמיד יהיו מתנה סופר שימושית. הסיבה הראשונה היא, שהם לא באמת יודעים לבחור ריח טוב, והם יילכו על מה שאמרו להם, או מה שהמוכרת המליצה עליו בהתאם למצב רוחה באותו רגע. כשאת תקני לו בושם, את תקני לו את הבושם הסקסי, שתריחי אותו ממרחקים כשהוא מגיע כמו לביאה המריחה את האריה שלה. וכאן טמון הסוד, נכון?

הוסף תגובה חדשה