התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

המראה החדש של הטלפון החכם שלכם (וידאו)
מאת: נצח שלמון, פרשן לענייני טכנולוגיה | פורסם: 13.06.2013 01:41
ב-Apple אומרים ש"זהו השינוי הגדול ביותר מאז הוצג האייפון". מערכת ההפעלה החדשה - iOS-7, שתושק בסתו, היא ממש חדשה, במראה, בעיצוב, ביכולות ובחוכמה. הצצה

Apple iOs7 נעים להכיר: פניו החדשים של האייפוןנעים להכיר: פניו החדשים של האייפון

 

עיניהם של חובבי הטכנולוגיה והגאג'דטים ברחבי העולם היו נשואות היום לסן פרנסיסקו, שם נפתחה "ועידת המפתחים הבינלאומית" של Apple - ומשם יצאה הבשורה הבאה, או כפי שטוען טים קוק, מנכ"ל קונצרן הטכנולוגיה, "זהו השינוי הגדול ביותר מאז הוצג האייפון".

קרייג פדרי, מנהל מערכות ההפעלה לאייפון של "אפל", הציג את מערכת ההפעלה החדשה - iOS-7, שתשים בכיס הקטן את כל מה שהכרנו עד היום. אפל מכרה עד היום יותר מ-600 מיליון מכשירי iOS,

מסקירה ראשונית, היא אכן מציעה חוויית משתמש מרשימה, עם עיצוב חדש, נקי ומחושב עד לפרטים הקטנים. סרטון שהציג פדרי מציג עיצוב חדש לאייקונים, לאפליקציות ולתפריטים, כשכל האפליקציות המובנות של אפל עברו מהפך שהפך אותן לפשוטות ונעימות יותר למראה. העיצוב משלב אלמנטים שקופים בתפריטים ואחידות בצבעים שתתאים לתמונת הרקע שבחר המשתמש.

מרכז השליטה במערכת החדשה משתכלל. באמצעות גלילה מחלקו התחתון של המסך, תתאפשר שליטה על היישומים המרכזיים כמו מערכת השמע.

מערכת ההפעלה החדשה תאפשר לכם גלילה רוחבית בין כל היישומים, ומעבר ביניהם באמצעות הקלקה כפולה על כפתור הבית. במקום מעבר מטריד בין האפליקציות השונות, המערכת תזהה באיזו אפלקיציה אתם עושים את השימוש המוגבר ואגב כך גם תייעל את חיי הסוללה.

ה-IOS-7 מציע גם שיטה קלה חדשה לשיתוף קבצים.

ואילו למצלמה הוספו פילטרים, והמערכת החדשה תאפשר לארגן תמונות על פי מיקום, זמן ורגעים מיוחדים, כולל אפשרות לשתף תמונות ווידיאו דרך ה-i cloud.

באשר ל-SIRI: במערכת החדשה מקבל המפעיל אפשרות לגוון בין קול נשי לגברי. מעכשיו תוכלו לשאול אותו/אותה מגוון רחב של שאלות ולבצע חיפושים הן בהודעות שקיבלתם והן חיפוש כללי דרך Bing. ומעכשיו, SIRI גם מדברת גרמנית וצרפתית, ומובטחות שפות שפות נוספות בעתיד.

עוד חידוש לטלפון שלכם - i tunes radio, שהיא מערכת חדשה לשמיעה של סוגי אודיו שונים, מכל המכשירים של אפל שברשותכם ואפשרות שיתוף של מוביקה.

המערכת תצא לשוק בסתיו והיא תוצע לבעלי אייפון 4 ומעלה, אייפד 2 ומעלה ומיני-אייפד.

צפו בסרטון וידאו המציג את המערכת החדשה, שתרוץ בקרוב באייפון שלכם:

 

לכל כתבות המדור היי-טק

לעמוד הראשי

 

צילום מסך ווידאו: nclsde / יו טיוב
 

הוסף תגובה חדשה