התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

צריכים מתנה? "יו בוטיק" הישראלי עושה את זה ייחודי, מעניין ומהיר
שרות ILUSA | פורסם: 03.08.2013 20:09
האתר U-Boutique הוא זירת המכירות החדשה למוצרי אמנות שימושית מישראל, הנמכרים היישר מהיוצר לצרכן בכל מקום בעולם. הרעיון הוא עבודות יד ולא מכונות

גבריאל קליימן ז"ל לא זכה להגשים את חזונו, אבל אביו ואחיו המשיכו בדרכו ויצרו את יו בוטיק
גבריאל קליימן ז"ל לא זכה להגשים את חזונו, אבל אביו ואחיו המשיכו בדרכו ויצרו את יו בוטיק

 

ישראלים יאהבו תמיד מתנות ומוצרים ישראל, ולא משנה איפה הם חיים גיאוגרפית. האתר u-boutique (יו בוטיק), הינו מיזם אינטרנטי הכולל פורטל עשיר במידע על עולם היצירה הישראלי ובתוכו "יו בוטיק שופס", זירת סחר אלקטרוני הכוללת 200 חנויות של מעצבים מתחומי היצירה השונים בישראל.

האתר הוא מקום המפגש האולטימטיבי בין אמנים שאוהבים לעצב וליצור לבין צרכנים שאוהבים לקנות מוצרים עם ערך של עבודת יד. "יו בוטיק" מציע אלפי מתנות ויצירות אומנות שימושית ייחודיות אשר עוצבו ויוצרו ע"י אומנים בכל רחבי ישראל, ואפשרויות מהירות למשלוח לחו"ל.

במילים אחרות, "יו בוטיק" הוא הבמה של אומנים ומעצבים ישראלים ועניינו מוצרי אומנות שאנשים אמיתיים יוצרים, בעבודת יד (עם דגש על סגנון וינטאג'). תמצאו שם קשת עצומה של מוצרי אומנות שימושית הכוללים: מתנות, תכשיטים, תיקים, מוצרי הום-סטיילינג, מוצרים מעוצבים לתינוקות, פסלים מחומרים שונים, בגדים, מוצרי טיפוח על בסיס מינרלים מים המלח, צעצועים ועוד ועוד... והכל מישראל.

הייחוד של העיצובים באתר היא האפשרות להזמין מוצרים מהמעצבים בהזמנה אישית ובטעם אישי.

זירת המכירות באנגלית של "יו בוטיק", אשר הושקה השנה, חושפת את האומנים שמציגים בה לקהלים בארה"ב ובעולם - זכתה להצלחה עצומה כבר בחודשים הראשונים להשקתה. המעצבים נחשפים לקהלי יעד חדשים בארה"ב, במזרח הרחוק ובאירופה אשר גילו התעניינות ביצירה הישראלית ובאלמנטים היהודיים שהיא מייצגת. מספר העסקאות  באתר עולה מדי שבוע.

לישראלים רבים המתגוררים בארה"ב ובעולם מאפשר האתר את האפשרות שכולנו חלמנו עליה - לרכוש מתנות עם ערך רגשי ישראלי או יהודי ולהעניקם לסובבים אותנו. הענקת מתנה הפכה לאומנות של התאמה אישית, וכמוה כמתן ערך לאומי או דתי לישראלים היוצאים והחיים בכל  רחבי העולם.

דב קליימן המשיך את דרכו של אחיו, גבריאל ז"ל, והרים את יו בוטיקנחמן קליימן המשיך את דרכו של בנו, גבריאל ז"ל, והרים את יו בוטיק

דב קליימן (מימין) ואביו נחמן קליימן המשיכו את דרכו של גבריאל ז"ל והרימו את יו בוטיק

EBAY מגלה התעניינות

"יו בוטיק" הושק בשנת 2007 על ידי גבריאל קליימן ז"ל, שלא הספיק לממש את חזונו. אולם משפחתו וחבריו חברו יחד והם ממשיכים את המיזם בהצלחה רבה, כשהמטרה היא ליצור חווית רכישה בטוחה ומהירה. כ-30,000 כניסות בחודש ומאות עסקאות בכל רחבי העולם מעידים על הצלחת הרעיון של גבריאל.

אחת העסקאות הגדולות בחודשים האחרונים, עליה מספרים אנשי האתר, נעשתה ע"י איש עסקים ישראלי החי מהונג קונג, שרכש מהאתר מספר רב של עיצובים ומתנות בעלי זיקה ישראלית.
לאוכלוסיית המעצבים מספקת "יו בוטיק" חשיפה, פרסום ואפשרות להקים חנות וירטואלית ולמכור לגולשים מכל רחבי הגלובוס. בחירת היצירות מדגישה את הזיקה של המעצבים השונים לישראל וליהדות והשפעתם על היצירה שלהם.

"יו בוטיק" כבר זוכה להתעניינות בארה"ב - ולא בקרב ישראלים-אמריקנים. אנשי האתר מספרים שהם בוחנים הצעות לשיתופי פעולה עם אתרים אמריקניים, בהם EBAY המגלה התעניינות בקבוצות יצירה עם מאפיינים ישראליים.

"הדרישה בעולם כיום היא לקנות מאנשים ופחות ממפעלים" - אומר ניר גולשטיין, מנהל השיווק של "יו בוטיק", "ואנו הצלחנו להפוך את האתר לפלטפורמת מכירות של יצירות עם ערך רגשי המעוצבות ע"י אנשים ולא מכונות".

 

ניר גולשטיין, מנהל השיווק וקשרי הלקוחות ביו בוטיקמשפחה וחברים

נחמן קליימן, ששימש במשך 20 שנה ראש אגף ההסברה ודובר חברת התעופה הלאומית של ישראל "אל על", החליט להמשיך את הרעיון של בנו המנוח ומשמש כמנכ"ל האתר.

נחמן, בעל תואר ראשון בתקשורת, הביא עמו ל"יו בוטיק" ניסיון ניהולי ותקשורתי רב. מלבד העבודה הרבה באתר, נחמן משקיע חלק מזמנו בפעולות תמיכה בישראל ומרצה מדי פעם בקהילות יהודיות ברחבי ארה"ב.

בנו השני של נחמן ואחיו של גבריאל המנוח, דב, בעל תואר שני במנהל עסקים, הוא מנהל הפיתוח העסקי ב"יו בוטיק".

דב, תושב קריית נטפים נשוי ואב ל-4 בנות, אחראי על הקידום והפיתוח של החנויות באתר ועל היצע העיצובים והמתנות הרבגוני.


ניר גולשטיין (בתצלום למעלה מימין), בעל תואר שני בניהול תעשייתי, הוא מנהל השיווק וקשרי הלקוחות ב"יו בוטיק".

ניר, תושב פתח תקווה, הגיע לאתר לאחר שמילא מישרת מנהל פרוייקטים במחלקת השיווק 
בחברת ביטוח גדולה. תפקידו כולל את כל יוזמות השיווק באתר ומחוץ לאתר, עם התייחסות מודגשת לצרכי הקונים. אך הוא אינו מוותר על תחביב הריצה שלו, ועושה מסלול בנמל תל אביב מספר פעמים בשבוע.

 

U-Boutiqueבקרו באתר, סמנו אותו והשתמשו בו. כדאי!
u-boutique.com
u-boutique.co.il

 

זירת המכירות בעברית: shops.u-boutique.co.il

 

 
אופנה ישראלית חדשה: נופי ישראל ות"א כהשראה לתכשיטים וחגורות... המעצבת התל-אביבית REBEKA הפכה תחביב למקצוע, ובדרך להפוך למותג היא משלבת בין קולקציה קלאסית לתכשיטי אוואנגרד. והכל בא לה מאמא

 
מיכה אולמן: חופר בורות, עושה חתונות... מיה שטיין מראיינת את חתן פרס ישראל לפיסול, מיכה אולמן, על מקום, חלל וחול, על אמנות, מודעות ופוליטיקה, על החיבור בין שמים לארץ, בין לב ונפש

 

לעמוד הראשי

 

הוסף תגובה חדשה