התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

אל על משדרגת את מחלקות היוקרה בטיסות ניו-יורק-ישראל
מאת: רון ניב | פורסם: 16.03.2014 23:38
מושבי מיטות מלאים גם במחלקת עסקים, מזרן של NASA במחלקה הראשונה, יותר "מרחב אישי" לנוסע ופחות מושבים

מטוס אל על

החל מהקיץ הקרוב, אם יש לכם כסף - הנסיעה על הקו ישראל-ארה"ב הולכת להיות לכם הרבה יותר נוחה, מרווחת, מפנקת.

לאור הביקוש העולה למחלקות יוקרה בטיסות האטלנטיות והתחרות הגוברת מול חברות תעופה אחרות, חברת "אל על" החליטה לשדרג את מחלקת העסקים והמחלקה ראשונה בכל צי מטוסי הג'מבו (747-400) של החברה המשרתים את הקו תל אביב - ניו יורק.

מדובר על שדרוג מערך המושבים והמיטות תוך עיצוב מחדש של פנים המטוס.

מחלקה ראשונה, מה רעעיקר השיפור יורגש במחלקת העסקים, שם הוחלפו המושבים המוכרים במושבי מיטה המתכווננים למצבי ישיבה או שכיבה על פי לבחירת הנוסע. הוגדל גם מה שנקרא "המרחב האישי" של כל נוסע. מחלקת העסקים במטוסים המשודרגים תציע 47 מושביים בלבד, במקום 49 מושבים עד כה, בחלוקה ל-20 מושבים במפלס העליון ו-27 מושבים במפלס המרכזי.

גם במחלקה הראשונה יהיה יותר מרחב לנוסעים ומספר המושבים יצומצם מ-12 ל-8 בלבד, הממוקמים במרווח של שני מטר האחד מהשני. בנוסף, עוצב עבור המחלקה הראשונה מזרן מיוחד מ-Tempur, חומר רך וגמיש שנעשה בו שימוש ב-NASA לריפוד המושבים בחלליות.

המלחמה על הטסים בין ארצות הברית וישראל מתגברת: גם United Airlines שידרגה את מחלקת התיירים בטיסות בקו ארה"ב-ישראל... "דלתא" ו"אל על" כבר שידרגו את מושביהם, עכשיו תור "יונייטד", ומעבר לפינה אנשי עסקים פרטיים שרוצים לייסד חברה חדשה וגם חברת התעופה התורכית בוחשת בקדרה

מנהיגים יהודים-אמריקנים: מותר לבקר את מדיניות ישראל
... הטאבו מוסר. 252 מנהיגים ופעילים יהודים פרסמו הצהרה המתירה ואף מעודדת להשמיע ביקורת על מדיניות ממשלת ישראל, כולל בשאלת הפלסטינים. למי זה טוב?

אילן קאר רץ מלוס אנג'לס לקונגרס‬... בנם של פעילים ישראלים-אמריקנים ותיקים בארה"ב, יתחרה על הכסא היוקרתי של מחוז 33 בלוס אנג'לס בבית הנבחרים האמריקני. מועמד משלנו

לעמוד הראשי - כל הכתבות החדשות

למדור העסקים, הכלכלה והנדל"ן

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילום: פייסבוק - אל על

הוסף תגובה חדשה