התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

האופציה החדשה בטיסות ישראל-ארה"ב: רויאל ג'ורדניאן (אם אתם מרגישים נוח)
שרות ILUSA | פורסם: 20.05.2015 15:19
חברת התעופה הממלכתית הירדנית מסתערת על השוק הגדול והעשיר של קו הטיסות ישראל-ארה"ב ומציעה את ניו יורק הלוך ושוב ב-650 דולר. והצ'ופר: 2 מזוודות חינם

טייסים ירדנים יטוסו בקו ישראל - ניו יורק במטוס הדגל של "בואינג" (מראה אילוסטרטיבי מבפנים)טייסים ירדנים יטוסו בקו ישראל - ניו יורק במטוס הדגל של "בואינג" (מראה אילוסטרטיבי מבפנים)

אחרי חברות התעופה הטורקית והאוקראינית, גם חברת התעופה הממלכתית הירדנית מסתערת על השוק הגדול והעשיר של קו הטיסות ישראל-ארה"ב, שבו רף הביקוש עולה משנה לשנה, מקיץ לקיץ, שעה שהמוני ישראלים-אמריקנים מגיעים לביקורים וחופשות בישראל בעוד המוני ישראלים שמים פניהם לארצות הברית.

"רויאל ג'ורדניאן" (Royal Jordanian) הצטיידה לאחרונה במטוסי בואינג 787 מדגם Dreamliner המרווח, והיא תשתמש בהם להציע טיסות לארה"ב דרך עמאן.

מחירי ההיכרות המובטחים עד סוף השנה מפתים: טיסה הלוך ושוב בקו ניו יורק - ישראל עד ל-30 ביוני תעלה כ-650 דולר. ביולי-אוגוסט יעלה המחיר לכ-1,000 דולר. אך יירד שוב אחרי החגים.

החברה הירדנית גם תצ'פר בנושא המזוודות הבעייתי: כל כרטיס יכלול הטסת  2 מזוודות חינם במשקל 23 ק"ג כל-אחת וכל בעל כרטיס יוכל לשאת עמו תיק יד במשקל של 8 ק"ג.

"טורקיש איירליינס", מאחוריכם!

לכל הכתבות החדשות

צילום: בואינג

הוסף תגובה חדשה