התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

המקום הישראלי ביותר בוואלי של לוס אנג'לס
שרות ILUSA | פורסם: 13.04.2016 20:01
פסח בא ו"סוּפר סל" האמריקני בלב סן פרננדו ואלי שבלוס אנג'לס, שם המותג הכי מזוהה עם ישראל הטעימה, מציע כל טוב לחג נטול החמץ

מבצעי פסח בסופר סל בלוס אנג׳לסמבצעי פסח בסופר סל בלוס אנג׳לס. בתצלום למטה: דגלי ישראל וארה"ב מקדמים את פני הבאים ל"סוּפר סל" של לוס אנג'לס

דגלי ישראל וארה"ב מקדמים את פני הבאים ל"סוּפר סל בלוס אנג'לס"

אם יש מקום ישראלי מובהק בוואלי של לוס אנג'לס - אחד הריכוזים הישראלים-אמריקנים הגדולים בארצות הברית, זהו "סוּפר סל", שם המותג הכי מזוהה עם ישראל הישנה והטובה.

באל.איי לא מדובר ברשת גדולה, אלא בחנות בודדה, השוכנת בליבו של סן פרננדו ואלי, על הכביש הראשי - חנות שקשה שלא להתאהב בה.

ד"ר סנדוויץ' ושווארמהאוהבים את "סופר סל" בגלל המגוון חסר התחרות של מוצרי מזון וצריכה ישראלים שכמעט אין למצוא בסוּפרים אחרים בלוס אנג'לס... בגלל שכאן מובטח שכל מוצרי המכולת והבשרים גלאט-כושר... בגלל המבחר העשיר של יינות מהארץ... בגלל דוכן המעדנים "ד"ר סנדוויץ' ושווארמה" (בתצלום מימין), המתחרה בטובי המסעדות הישראליות... ודוכן הסושי הכשר שבו יכינו לעיניך ולבקשתך סושי בטעם יהודי... אוהבים את "סופר סל" בגלל המחירים הסבירים, שמאפשרים לכל משפחה לשמר תפריט ישראלי... ובגלל איציק ומרטין, המנהלים והבעלים.

סופר סל ישראלי בלוס אנג'לס

איציק ומרטין הם בדיוק בעלי המרכול הישראלי בנוסח הימים שכולנו נהנים להיזכר בהם - כאלו שמתרוצצים ודואגים לכל מענה, מסדרים בכל שנייה את המדפים, מאזינים לבקשות לקוחות, בוררים ירקות ופירות, לוקחים ללב... ונראים בכל שנייה בכל פינה ברחבי הסופר.

להזיז סופרמרקט זו משימה לא קלה. טריות, איכות, שירות, מבחר - הן מילות המפתח אצל וננסה. והכל ללא התפשרות. והכל למען הלקוח.

כשפסח בא, האתגר כפול ומכופל - לעזור לעם ישראל בלוס אנג׳לס לעבור את פסח נטול החמץ. זה הזמן שבו המבצעים מדהימים והמדפים עמוסים בכל טוב ארץ ישראל הטעימה, ובכל מה שמשפחה ישראלית-יהודית זקוקה לה ללילות הסדר (בארה״ב, כמו בכל ׳הגולה׳ חוגגים שני לילות), לימי חול המועד ולחג השני - בשרים, עופות, דגים, פירות וירקות טריים, יינות ומשקאות מהארץ, נשנושים ותבלינים, חמוצים ומתוקים... אינסוף אפשרויות לכל טעם וריח.

עד ערב פסח הרחיבו את שעות הפתיחה - מ-8 בבוקר עד 10 בלילה, ומי שמבקשים לדלג על תורי החג יכולים לבצע הזמנותיהם מראש, בטלפון 818-506-2815 והכל יהיה מוכן לשעת הגעתם.

חג שמח וטעים!

לכל הכתבות החדשות

 

הוסף תגובה חדשה