התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

מה קורה ל-iPhone כשהוא נופל ממטוס באמצע סערה?
מאת: נצח שלמון | פורסם: 01.08.2015 20:29
התשובה היא כלום. וכן, זה קרה, לבעל תאגיד לשאיבת גז מטקסס שטס במטוס פרטי ונקלע לתקלה בלתי צפויה. ה-iPhone 5S אותר במרחק 50 מייל ממקום נפילתו, ללא פגע

בן וילסון והאייפון ששרד נפילה של 3 ק"מבן וילסון והאייפון ששרד נפילה של 3 ק"מ

בן וילסון, בעל תאגיד לשאיבת גז מ-Wichita Falls שבמדינה טקסס, המריא מיוסטון עם טייסו הפרטי במטוס הפרטי של החברה, בחזרה הבייתה. הוא עושה את הטיסה הזאת פעמיים-שלוש בשבוע בקביעות.

אלא שהפעם המטוס נקלע כמה דקות לאחר המראתו לשינוי פתאומי קיצוני בלחץ האוויר. דלת מטוס ה-Beechcraft Bonanza נפתחה לרגע - והתיק האישי של וילסון צנח מגובה 9,300 פוט (כמעט 3 ק"מ).

בן וילסון והאייפון ששרד נפילה של 3 ק"מפחות משאיכפת היה לווילסון מה-iPhone 5S שלו, שהיה בתיק אפילו לא עטוף במגן כלשהו, נמצא בתיק חוזה שנחתם שעה קלה קודם לכן עם אנשי עסקים זרים שכבר עזבו לארצם.

לאחר שנחת ב-וויצ'יטה פאל, התחבר וילסון ל-iCloud שלו - ולהפתעתו האייפון לא התרסק ושידר את מיקומו, לשם יצא מייד עם צוות של החברה.

התיק והאייפון נמצאו ב-Jacksboro, מרחק כ-50 מייל מהמקום שבו התרחשה תקלת הדלת, למרגלות עץ שכנראה בלם את הנפילה, באיזור מרעה של חמורים (בתצלום משמאל, וילסון, האייפון והחמוֹר).

האייפון, אמרנו, לא ניזוק למעט פגיעה מינורית באלומיניום הצדדי העוטף את המכשיר. הוא עבד כאילו כלום. אפילו המסך לא נבקע.

זה לא המקרה הראשון של אייפון ששרד נפילה רצינית. ב-2011, iPhone 4 התחלק מכיסו של צנחן בצבא האמריקני במהלך צניחה ושרד נפילה של 1,000 פוט.

בחודש ינואר השנה בוצע ניסוי שבמהלכו הושלך iPhone 6 מבלון מזג אוויר שעלה למעטה החיצוני של האטמוספרה. במקרה זה הטלפון היה מצוייד במעטה הגנה ומצנח שהעט את נפילתו מהאטמוספירה. המכשיר והמגן שעליו שרדו.

אבל האייפון של וילסון מחזיק בשיא.

לכל הכתבות החדשות

צילומי מסך: ABC News / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה