התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

קונים ברשת: איפה הכי נכון לקנות חליפת חתן?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 04.03.2018 10:27
להסתובב בחנויות כדי לקנות בגדים לחתונה כבר לגמרי אאוט - המתחתנים הצעירים רוכשים את הבגדים און ליין, וחוסכים זמן וכסף

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות תופעה מעניינת בקרב צעירים וצעירות שעומדים להתחתן. במקום לרכוש את בגדי החתונה שלהם, כפי שהיה נהוג מאז ומעולם, בחנויות שמיועדות לכך, הרי שהם מזמינים את הבגדים דרך אתרי אינטרנט שונים, בעיקר אתרים מחו"ל. בכך נכנס גורם חדש למשוואה ושינה במובן מסוים את השוק.

אך חליפת חתן, כמו שמלת כלה, זה לא דבר שנכון לקנות בכל מקום. הרי לא מדובר בעוד בגד שאנחנו יכולים לקנות אותו ואם הוא לא מתאים אז נניח אותו בארון או נמסור אותו כתרומה. מדובר בבגד שאנחנו מתכוונים ללבוש אותו ביום

הכי חשוב שלנו, ביום החתונה, אנחנו משקיעים לא מעט כסף וזמן בשביל לקנות אותו, לכן אנחנו אמורים גם לעשות את זה במקום שמתאים לכך.

השינוי שחל בשוק, במובן הזה שגברים רוכשים חליפת חתן באתרי אינטרנט ונשים רוכשות שמלת כלה באתרים גם כן, הוא אופייני למה שמתרחש בכלל בעולם האופנה היום. יותר ויותר צרכנים ובפרט ישראלים, מעדיפים לקנות בגדים ברשת, מאחר וזה הרבה יותר נוח ולעיתים קרובות יותר זול. אך, כאמור כשרוכשים בגד לאירוע כמו חתונה, צריך להתייחס לעניין בצורה שונה.

לכן, בחלק הבא של המאמר אנחנו נתייחס למקומות שונים בהם ניתן לרכוש בגדים לחתונה ובפרט חליפת חתן, ונבחן היכן הכי נכון לעשות זאת. חשוב לומר, סביר להניח שכל אחד ימצא מקום אחר שמועדף עליו, כמובן שגם לכל אחד יש פרמטרים שונים על פיהם הוא יחליט מה חשוב יותר בעיניו. אנחנו רק נציג ונבחן את המקומות בהם ניתן לבצע את הרכישה.

היכן אפשר ונכון לקנות בגדי חתונה

כאמור, המקום הראשון שהצגנו הם אתרי אינטרנט. מדובר על אתרים בינלאומיים אך גם אתרים ישראלים. דרך אותם אתרים אפשר לקנות חליפות חתן ושמלות כלה מסוגים שונים. היתרון הוא כאמור המחיר, אך יש לרכישה כזו מספר חסרונות, למשל, אנחנו לא יכולים למדוד לפני הרכישה, אנחנו לוקחים הימור לגבי איכות הבד, המידות והעיצוב, וכן אנחנו לוקחים הימור מאוד גדול מתי והאם המשלוח יגיע אלינו לפני החתונה.

מקום אחר בו אנחנו יכולים לרכוש חליפת חתן הן חנויות בגדים כלליות וכן רשתות אופנה שמציעות לנו חליפות מסוגים שונים. נכון שלא מדובר באופן ספציפי בחליפות שמיועדות לחתונה, אך כל בחור יכול להחליט שהחליפה אותה הוא רוכש במקום תשמש לו כחליפת חתן. היתרון זה המבחר הגדול, החסרון הוא, שלא מדובר בחנות ייחודיות לחליפות, האיכות היא לעיתים נמוכה וכן לא מדובר בחליפות מקוריות.

המקום האחרון אותו נציג הן חנויות של חליפות. יש מבחר של חנויות כאלה, חלקן חנויות שורשיות שהולכות ארבעים וחמישים שנה אחורה, אם לא יותר. מדובר בחנויות שמציעות מבחר גדול של חליפות, יש להן יתרונות על חנויות ואתרים אחרים, הן מבחינת האיכות, המקוריות, והמחיר.

 

הוסף תגובה חדשה