התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - צרכנות

5 סיבות טובות להזמין קניות אונליין
מערכת ILUSA | פורסם: 30.03.2018 07:47
ישראלים מעדיפים לקנות באינטרנט בגלל המחירים, הנוחות, האבטחה, המגוון והתחרות. איך כל אחד מהיתרונות האלה בא לידי ביטוי וכיצד הוא משפיע על הכיס שלכם?

ישראלים באמריקה ובישראל מעדיפים לקנות באינטרנט בגלל המחירים, הנוחות, האבטחה, המגוון והתחרות. איך כל אחד מהיתרונות האלה בא לידי ביטוי וכיצד הוא משפיע על הכיס שלכם? הנה המדריך שיעביר אתכם למרחב המקוון

לפי מחקר שנערך על ידי חברת התשלומים באינטרנט פייפאל, ישראלים מוציאים 300-500 שקל בחודש על קניות באינטרנט ולפחות 1 מכל 10 מגיע לסכום הוצאות של 1,000 שקל בחודש. זה מצטבר להוצאות של 14 מיליארד שקל באינטרנט לעומת 11.8 מיליארד ב-2016, ולפי כל ההערכות יישבר השיא כבר ב-2018. אלו לא נתונים מפתיעים, היות וכבר ב-2016 הוכרזה ישראל על ידי ה-OECD כמדינה מובילה בהזמנת חבילות ביחס לגודל האוכלוסייה – עם הזמנת לא פחות מ-52 מיליון חבילות.

אז למה כולם באינטרנט? הנה 5 סיבות טובות:

1. בגלל המחירים

בקרב אלו שמודעים לקניות באינטרנט, הסיבה העיקרית שצוינה לכדאיות הרכישה היא שמדובר בקנייה משתלמת. 48% מהישראלים בוחרים באינטרנט בגלל המחירים הזולים ועוד 28% מעדיפים את המרחב המקוון בשל ההנחות. אם מוסיפים לזה 26% שקונים באינטרנט בגלל המבצעים, מבינים שאין בכלל מקום לתחרות.

2. בגלל הנוחות

אתרי האינטרנט נגישים עבורנו מכל מכשיר. אנחנו יכולים לבצע קניות באינטרנט מהטלפון הנייד, מהמשרד או מהאוטובוס ולחסוך זמן יקר. הנוחות שווה לנו כסף והיא משפרת בצורה משמעותית את חווית הצריכה. בתוך כך, אתרי האינטרנט עצמם נגישים יותר מאי פעם והם יהיו אפילו יותר אינטואיטיביים בעתיד.

3. בגלל האבטחה

לא צריכים להיות מומחי אבטחה כדי לשמור על הפרטיות באינטרנט והקניות כיום לא דורשות מהמשתמש הרבה יותר מאשר לפתוח חשבון ולבחור סיסמא. לפיכך, מערך אבטחה מקיף מאפשר גם לצרכנים שלא מודעים לסכנות באינטרנט לבצע את הקניות במהירות, ביעילות ובנוחות. רשתות השיווק מציבות רף בלתי מתפשר של אבטחה והאמת היא שהרבה יותר קשה לפרוץ לחשבון מקוון מאשר לגנוב כסף מזומן מהארנק.

4. בגלל המגוון

זוכרים את הימים שבהם נאלצנו להסתפק רק במה שרשתות השיווק הואילו בטובן להביא לחנות? הם נגמרו ולא יחזרו עוד. היום המגוון עצום ובכל רגע נתון ניתן להשוות מחירים בין מוצרים מכל רחבי העולם. המגוון הרחב מאפשר התאמה אישית של סל הקניה למסגרת התקציב, מתאים גם למי שעושה את הקניות בפעם הראשונה ויכול לעזור לחיסכון בהוצאות בטווח הארוך.

5. בגלל התחרות

הניטרליות של רשת האינטרנט כפי שהיא כיום מגבירה את התחרות. הגברת תחרות היא תמיד דבר טוב, בעיקר כאשר זה בא לידי ביטוי בכיס שלנו. התחרות מבטיחה מבצעים אטרקטיביים, מייצרת סביבת קניות נעימה יותר ומורידה מחירים באופן מיידי. למרות שכיום הפריטים הפופולאריים לקניות באינטרנט הם בגדים והנעלה, מכשירי חשמל, קוסמטיקה וצעצועים, התחרות תבטיח שבשנים הקרובות יהיו יותר מוצרים שונים ומחירים נמוכים מאי פעם.

 

הוסף תגובה חדשה