התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - בריאות

אחרי שתקראו את הכתבה הזו, לא תכנסו יותר למקדונלד'ס (וידאו)
מאת: "דוקטור" נתי | פורסם: 25.04.2013 02:37
קחו המבורגר, תתקעו אותו בכיס מעיל מרופט, ושימו בפינה נידחת בבית ו... תראו. לא יקרה כלום. גם אם יעברו 14 שנים. לא עובש ולא רקבון, לא פטריות ולא חרקים

המבורגר המהגריל של מקדונלד'סההמבורגר הזה מהגריל של מקדונלד'ס ששרד ולא נרקב 14 שנה (!) הוצג השבוע בתכנית הטלוויזיה The Dr's כהוכחה המוחצת להיזק הבריאותי, לאיכות ולמקור של מזון מהיר.

כפי שנמצא בבדיקות מעבדה, המבורגר לא השתנה כמעט בכלל מאז שנמכר בסניף של קונצרן המזון המהיר בעיר Logan שביוטה, לאחד, דיוויד וויפל, בשנת 1999.

סיפר וויפל: "קניתי את ההמבורגר כדי להראות לכמה אנשים כיצד אנזימים עובדים. הייתי בטוח שהוא יירקב. עקבתי אחרי ההמבורגר במשך כמה חודשים, ואחר כך שכחתי ממנו.

"לאחרונה מצאתי אותו במקרה, טמון בתוך מעיל מרופט שהיה מושלך בתא המטען של אחת המכוניות הישנות שלי. לא האמנתי לגלות, שההמבורגר לא היה עבש ולא רקוב, אלא שלם ונראה זהה כמעט לגמרי כמו כשקניתי אותו לפני 14 שנים".

 

גם גוואקמולי מסחרי וגבינה אמריקנית

"אם הפטריות והחרקים לא אוכלים את זה, אולי גם אנחנו לא צריכים לאכול את זה", תמה אחד הדוקטורים המשתתפים בתכנית.

"אם זה אורך חיי המדף של בשר ממקדונלד'ס, מה זה עושה לאורך חיי המדף שלנו?" תהה אחר.

דוקטור נוסף שהשתתף בתכנית סיפר, כי כבר נתקל בתופעת המזון המהיר שאינו נרקב. "המבורגר אינו נרקב כי הוא בעל שטח פנים גדול יחסית לגודלו הקטן, באופן ושמאפשר לו להפטר מלחות מהר מאוד. ללא לחות, לא גדלות בקטריות ואין עובש", הוא הסביר.

התופעה הזו נצפתה לא רק בקרב המבורגרים, אלא גם בסוגי מזון מעובד אחר, כמו סנדוויצ'ים של עוף, גוואקמולי מסחרי וגבינה אמריקנית. כל אלה יכולים להישרד לנצח. השאלה היא מה יקרה בדרך איתנו, אם נאכל אותם.

צפו בהמבורגר בן ה-14, ב-The Dr's:

 

 

סגנון חיים: מה פעילות מינית עושה לבריאות שלנו?

מחקר: מי שאוכל לא בריא בצעירותו, יחלה וימות מהר יותר בזקנתו

עוד מיתוס נשבר: פחמימות דווקא טובות בערב

 

לעמוד הראשי

 

וידאו וצילום מסך: wonderfulworldy / יו טיוב.

 

 

הוסף תגובה חדשה