התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - בריאות

ביל רודנטל, חבר מועצת עיריית לוס אנג'לס: "מריחואנה עוזרת לי להתמודד עם הסרטן" (וידאו)
מאת: רון ניב / צילמה: אורלי הלוי | פורסם: 26.05.2013 00:06
הפוליטיקאי היהודי-אמריקני בן ה-68, המקורב לקהילה הישראלית, שכבר 'יצא מהארון' כגיי, יוצא עכשיו מ'ארון הקנאביס' ומספר איך זה סייע לו במלחמתו בסרטן

Bill Rosendahl חבר מועמת עיריית לוס אנג'לס, ביל רודנטלביל רודנטל בעירייה, ועם הנשיא פרס בצעירותם

ביל רודנטל, חבר מועצת עיריית לוס אנג'לס, עם הנשיא שמעון פרס בצעירותם

ביל רודנטל (Bill Rosendahl) הוא דמות ידועה בקהילה היהודית והישראלית בלוס אנג'לס. דמוקרט, חבר מועצת העיר מטעם כמה מאזוריה העשירים (בהם Pacific Palisades ומערב לוס אנג'לס), שדר טלוויזיה בעברו, שכבר עורר כמה וכמה שערוריות בקריירה הציבורית והפוליטית שלו, בין היתר כשהיה נבחר הציבור הראשון בלוס אנג'לס ש'יצא מהארון' וחי באופן גלוי כהומוסקסואל.

החודש שוב ביצע חבר מועצת העיר יציאה מהארון - הפעם מ"ארון הקנאביס", והתוודה בערוץ היו-טיוב שלו שהוא צרכן מריחואנה מסיבות רפואיות. זאת על רקע לא פחות מ-3 הצעות חוק שעמדו להצבעה בבחירות שנערכו בלוס אנג'לס, הקשורות לאפשרויות והיצע הקנייה החופשית של הסם שלוס אנג'לס תרשה ברחובותיה. (כידוע, רשמית, הסם נחשב בקליפורניה ובעוד 12 מדינות בארה"ב כתרופה הנרכשת על פי מירשם מרופא).

רודנטל (68) סיפר כיצד גילה שלקה במחלת הסרטן: "יום אחד התברר לי שבעקבות שימוש קבוע בכדורים נגד סוכרת, שסבלתי ממנה, חליתי בסרטן... אני מבקש מכל מי שמשתמש בתרופה 'אקטוס' נגד סוכרת שיפסיק להשתמש בה לאלתר! הכדור הזה מסרטן.

"בסרטן", המשיך לספר, "כל הסיפור הוא איך להתמודד עם הכאבים. כדורים משככי כאבים לא עזרו. ואז האונקולוג שלי הכריח אותי לנסות טיפול במריחואנה במקום בתרופות הקונבנציונאליות... קנאביס עזר לי מאוד, אני יכול היום לתפקד, ללכת כרגיל, בלי כאבים - וזה בשבילי דבר עצום.

"אני קורא לכל מי שחי בארון הקנאביס, לצאת ממנו, להילחם למען הזכויות הרפואיות של האזרחים צרכני הסם, ולהפיץ את יתרונותיו הרפואיים לאנשים שאינם מודעים לכך".

לחברה האמריקנית, קרא חבר מועצת העיר להרחיב את הליגליזציה של הצמח ולהסיר מאנשים המשתמשים במריחואנה לצרכים רפואיים את הסטיגמה של משתמשי סמים אסורים.

רודנטל כמובן משתדל להיות פוליטיקלי קורקט ומדגיש שדבריו מכוונים למריחואנה לצרכים רפואים בלבד, לא למטרות הנאה חס ושלום. "נטלתי סיכון פוליטי, אבל החלטתי שראוי שאנשים ידעו את האמת – קנאביס עזר לי מאוד!" סיכם רודנטל.

צפו בסרטון הוידוי המעורר הדים של רודנטל:

 

בלעדי ב-ILUSA! ירדן שובל בדרך למעלה (פרק 12): שלושה ימים, סרט ואודישן... השבוע של השחקנית הניו יורקית ירדן שובל

 

בלעדי ב-ILUSA! "הממשל בגד בעם! בתי המשפט בגדו בעם! והבנקים בגדו בלקוחותיהם!"... את הטענות הקשות הללו משמיע אריה אבקסיס, בעל חברת המימון העצמאית IFC, שחי את המשבר הכלכלי בארה"ב יומיום, מבוקר עד לילה, מאז שפרץ בקיץ 2007, ומספר על החצר האחורית של הכלכלה האמריקנית וקורבנותיה, בהם אלפים רבים של ישראלים שהחלום האמריקני התנפץ מול עיניהם

 

בלעדי ב-ILUSA! האישה בעלת השכר הגבוה ביותר בארה"ב: ישראלית-אמריקנית... הכירו את צפרה כץ, ילידת חולון, נשיאת קונצרן התוכנה האמריקני "אורקל", הגיעה למקום ה-23 ברשימה היוקרתית, אבל שמרה על מעמדה כאישה בעלת השכר הגבוה ביותר בארה"ב. קיראו כמה היא מרוויחה

 

לעמוד הראשי

 

צילום: Jeff Heusser / ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה