התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - בריאות

יריה ברגל: מקדונלד'ס ממליצה לעובדיה לא לאכול מקדונלד'ס
מאת: חנה קאופמן | פורסם: 25.12.2013 00:37
שעה שתאגיד המזון המהיר הגדול ביותר בארה"ב מנסה לשכנע אותנו שהוא מנסה להיות 'בריא', אתר של החברה הזהיר את העובדים מהמזון שהם מגישים - עד שהוסר מהרשת

ביג מק של מקדונלד'ס

אם תשאלו את מקדונלד'ס על מקדונלד'ס, לא הייתם מצפים לתשובה כזו מהחברה הגדולה ביותר בעולם לייצור ושיווק מזון מהיר, שמשקיעה מאות-מיליוני דולרים בשנה בנסיונות לשכנע אותנו שהם חושבים על הבריאות שלו ולא רק על הקפות הרושמות:

"במזון מהיר כמעט תמיד יש שיעור גבוה של קלוריות, שומן, סוכר ומלח, אך ערך תזונתי נמוך... בחלק ממסעדות המזון המהיר עדיין משתמשים בשמן ירקות הידרוגני לטיגון, המכיל שומני טרנס, שמעלים את הסיכון למחלות לב... הוא גורם להשמנת יתר... כל מי שסובל מלחץ דם גבוה, סכרת או מחלת לב חייב להימנע לגמרי מאכילת מזון מהיר בגלל רמות השומן, המלח והסוכר הגבוהות שבו".

זוהי מסתבר דעתה האמיתית של מקדונלד'ס על המזון שהיא מוכרת, וכמעסיקה טובה היא רשמה השבוע את האזהרה הנחרצת הזאת באתר עובדי החברה בארה"ב, McResources Line.

הידיעה גם יידעה את העובדים שמקדונלד'ס ממשיכה להשתמש בשומן טרנס בסניפי הרשת במדינות שעדיין לא אסרו שימוש בו (כמו שנהגה ניו יורק, למשל).

לצד הטקסט פורסם תצלום של צ'יפס והמבורגר, המזכירים את המנות המוגשות במקדונלד'ס, וכיתוב התמונה קובע: "בחירה לא בריאה".

האתר, המודע לכל שהשכר המשולם במקדונלד'ס לא מספיק ליותר מאשר מזון מהיר, מבין ללב הסועדים ש"אם אתם בכל זאת נאלצים לאכול במסעדת מזון מהיר, זה בהחלט אתגר לאכול בצורה בריאה". ובכל זאת, יש כמה המלצות: להימנע ממאכלים בטיגון עמוק ולהגביל תוספות כמו גבינה, בייקון ומיונז.

ולסיכום מבינים במקדונלד'ס: "קשה לשמור על דיאטה בריאה ומאוזנת אם אוכלים במסעדות מזון מהיר לעתים קרובות".

אתר העובדים התמודד בשבועות האחרונים באופן קבוע עם בעיות הפרנסה של עובדי התאגיד העשיר, שרובם משתכרים שכר מינימום, וכבר עורר את זעם ההנהלה הראשית לאחר שנתן 'טיפים' לעובדים איך להתמודד עם השכר הנמוך - למשל, להחזיר מתנות שיקבלו לחג כדי להקטין את החובות שלהם ו... לעבוד במשרה כפולה.

באמצע השבוע פיטרה מקדונלד'ס את עובדי האתר ומחקה את העמודים הבעייתיים (מבחינתה).

 

מבחן טעימה להמבורגר המעבדה הראשון: זה בשר!... אנשי צער בעלי חיים, צמחונים וטבעונים, והרבה אחרים יאהבו את הרעיון: המבורגר 'מגודל' במעבדה

אחרי שתקראו את הכתבה הזו, לא תכנסו יותר למקדונלד'ס... קחו המבורגר, תתקעו אותו בכיס מעיל מרופט, ושימו בפינה נידחת בבית ו... תראו. לא יקרה כלום. גם אם יעברו 14 שנים. לא עובש ולא רקבון, לא פטריות ולא חרקים

ג'אנק-פוד, אוכל ים-תיכוני ו...העורקים שלכם... ארוחת ג'אנק-פוד בודדה רוויה בשומן פוגעת בעורקים באופן מיידי, ארוחה ים-תיכונית מרובה בשומן בלתי רווי לא גורמת נזק לעורקים ויש לה אפילו השפעה חיובית

למוסף ישראלים באמריקה

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף סגנון חיים


לעמוד הראשי
עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום
 

צילום מסך: RebeccaBrandRecipes / יו טיוב
 

הוסף תגובה חדשה