התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - בריאות

עיבוי שפתיים – מדוע?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 29.01.2018 10:38
מעוניינים בשפתיים כמו של אנג'לינה ג'ולי? זה הזמן לגלות את התהליך הפשוט יותר… עיבוי שפתיים באמצעות חומצה הילארונית

 

לא מעט נשים מבקשות לעבור בשנים האחרונות טיפול של עיבוי שפתיים. מדובר בטיפול פשוט באופן יחסי, במהלכו הרופא מזריק להן חומר אל השפתיים באופן  שהשפתיים מתנפחות, הופכות עבות ובולטות יותר.

היכן מבצעים טיפולים אלה?

הטיפול מתבצע במרפאה, הוא לא לוקח יותר ממספר דקות בדרך כלל, כאשר במקרים מסוימים לפני תחילת הטיפול הרופא מורח משחת אל-חוש על מנת שלא יכאב למטופלת, לאחר מכן הוא מתחיל לבצע את הזריקות במספר נקודות בשפתיים. חשוב לציין, שהרופא ידאג שהחומר אותו הוא מזריק, ינוע בצורה שווה בין כל החלקים של השפתיים כך שלא ייוצר מצב שבחלק אחד הן יהיו ריקות בעוד שבחלק אחר הן יהיו מלאות.

כיצד מתבצע הטיפול?

תהליך הטיפול מתבצע עם אחד משני החומרים הבאים, בוטוקוס או חומצה היאלורונית. היום יותר נהוג להשתמש בחומצה, מאחר ומדובר בחומר טבעי שנמצא בגוף שלנו, חומר דמוי ג'יל סופח מים, אשר קל יותר להשתמש בו והגוף מגיב אליו בצורה הרבה יותר טובה, בין היתר בגלל שהוא נמצא בתוכו כבר ולא מדובר בחומר זר. השימוש בבוטוקס היה מאוד פופולארי במשך שנים רבות וגם היום יש לא מעט רופאים שעדיין בוחרים להשתמש בו, אך כפי שאנחנו יכולים לראות עם השנים חלה ירידה בשימוש.

מה גרם לטרנד להיות פופולרי יותר לאחרונה

לפני שניכנס לשאלה, מדוע עיבוי שפתיים הוא טיפול כל כך פופולארי ומי הנשים שמבקשות לבצע אותו, עלינו לזכור נקודה חשובה, לא מדובר בטיפול כואב ולא מדובר בטיפול אשר יש לו תופעות לוואי קיצוניות. אומנם אם הטיפול מתבצע בצורה רשלנית הרי שזה יכול להיות מסוכן, אך מדובר על מקרי קצה מאוד נדירים. רוב הטיפולים מסתיימים בהצלחה גדולה וברוב המקרים המטופלות יוצאות מרוצות מהטיפול. חשוב להדגיש, ייתכן מאוד שהן כן יצטרכו לעבור את הטיפול שוב במהלך הזמן, מאחר והחומר יתפוגג בשפתיים ויהיה צורך למלא אותן שוב.

מדוע נשים עוברות עיבוי שפתיים?

נשים רבות מעוניינות שיהיו להן שפתיים מלאות. בין אם זה בגלל שהשפתיים שלהן ריקות, ובין אם זה בגלל שהשפתיים שלהן נפולות כתוצאה מתהליך טבעי של הזדקנות העור. אז הן מבקשות להרים את השפתיים ולעבות אותן, בין היתר באמצעות טיפול של עיבוי.

באיזה גיל נשים פונות לעיבוי שפתיים

מדובר על נשים צעירות, אך גם על נשים מבוגרות אשר חשות אי נוחות עם השפתיים שלהן. הרבה פעמים טיפול זה נלווה לטיפולים אסתטיים אחרים, דוגמא טיפולי העלמת קמטים, הצערת העור, טיפולי לייזר ועוד. טיפול עיבוי שפתיים הוא לא טיפול מסובך ומאחר והוא לוקח זמן קצר מאוד, יש שנים שמנצלות את ההזדמנות לבצע באותו זמן גם טיפולים אחרים.

במקרים רבים יש לומר, מדובר על שימוש באותם חומרים וכן הטיפול עצמו מתבצע על ידי אותו הרופא וכך הן חוסכות לעצמן זמן וגם את הצורך לקבוע תור נוסף לטיפול אחר.

 

הוסף תגובה חדשה