התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - הורות

קונים מתנות לחג או ליום הולדת למשפחה בארץ? הוסיפו פליימוביל לילדים!
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 28.02.2017 13:01
עזבו אתכם מטכנולוגיה. לילדים של היום יש כל גאדג'ט אפשרי. אחד הדברים שעוזר לילדים להתנתק מהמסך הוא משחק קופסא. הפליימוביל חוזר!

עולמם של הילדים השתנה רבות בעשורים האחרונים. אם הוריהם היו משחקים בגוגואים, רצים בגינה, ובמקרה הטוב מתרגשים כשמקבלים עוד קלף או שניים לאלבום של "חבורת הזבל" – היום הילדים חיים טכנולוגיה. משחקי WII ופלייסטיישן, גם מגיל צעיר ביותר, ושעות רבות מול הטלוויזיה, מחליפים את העולם הקסום של "פוני קטן", בובות דרדסים, ואיך לא – עולמות הפלסטיק המרהיבים של PLAYMOBIL.

אל תתנו לילדים לאבד את היכולת לדמיין

ביקור בחנויות הצעצועים, הן החנויות הפיזיות, והן החנויות המקוונות באינטרנט, פותח צוהר לאותו העולם שהכרנו כשהיינו קטנים. צד לצד זה ניצבים בובות פרווה מפנקות, בתי בובות וסטים מיוחדים לזירת משחקים שלמה כמו ארמונות, תחנות משטרה וכיבוי, ואפילו בתי יוקרה, של דמויות פליימוביל ברות מזל. עבור הילדים, היכולת לבנות עולם שלם, חציו מבוסס על דמיון מפותח, וחציו על הדמויות המושקעות של פליימוביל – היא חלק מרכזי בהתפתחות הילד.

איך פליימוביל מפתח את הדור הבא?

בגיל צעיר, חלק ממשחקי המחשב יכולים להוביל לתסכול. היכולות המוטוריות שנמצאות בשלבי התפתחות, וכן חוסר היכולת להבין חלק מחוקי המשחק, עשויים לפגוע בחוויית הגילוי הנעימה שנלווית לשעת משחק. פליימוביל מאפשר גם לילדים צעירים מאד לבנות עולם שלם, עם משימות, קונפליקטים ויחסי חברות בין הדמויות – וכל זאת באמצעות שימוש בתשתית הפשוטה, אך גאונית, של סט המשחק של פליימוביל.

במהלך המשחק הילדים יכולים להתמודד עם סיטואציות מאתגרות, בהן הם נתקלים בחיי היומיום, ולאפשר לדמות במשחק לצלוח את הקונפליקט בהצלחה. משחקי התפקידים, המותאמים גם לבנים וגם לבנות, בונים תשתית של הבנת יחסי הורים-ילדים, יחסי אחים וחברים, ולהקל על תהליך החיברות בגילאים מאוחרים יותר.

זמן איכות עם ההורים

מלבד היכולת לבנות עולם שלם של דמיון עם חברים, משחק פלימוביל יכול להיות דרך מצוין לבלות זמן איכות עם ההורים, ובני המשפחה המבוגרים יותר. יש גיל שבו קשה לדובב את הילד, הוא מוסח בקלות, ולא קל להציף עמו את הנושאים המציקים לו. משחק פלימוביל יכול להיות רקע נפלא לשיחה אחד על אחד על מה שקורה בגן, או לחילופין להעביר זמן איכות בנעימים. אט אט ההורים מגלים שגם הם יכולים לחזור קצת לתמימות שבילדות, בה בתי פלסטיק, חיות וכלי רכב קטנים יוצרים יקום שלם.

הרבה יותר זול לקנות בארץ מאשר לשלוח מארה"ב

הנטייה הטבעית שלנו היא לשלוח את המשחקים והמתנות מארה"ב, אך במקרים רבים אנו שוכחים שמלבד עלות המוצר יש להוסיף את דמי המשלוח, וכמובן להמתין שבועיים עד שהמתנה מגיעה לארץ. במצב הנוכחי של חבילות הנשארות בדואר, לעתים חודשים, ואינן מגיעות ליעדן – קצת קשה לסמוך על משלוח מארה"ב כדרך האידיאלית לשלוח מתנה לחג או ליום הולדת. המתנה עלולה לאחר חודשים.

חנות צעצועים אינטרנטית חדשה מציעה פליימוביל זול המגיע ישירות עד הבית. איך זה עובד? פלימוביל יבוא מקביל, אינו מחייב אתכם להשתמש דווקא ביבואנים הרשמיים של המשחק לרשתות השיווק או חנויות צעצועים גדולות. כך אתם חוסכים את פערי המחיר של מספר משווקים בדרך, והמשחק מגיע ישירות מהיבואן לצרכן.

 

מגוון משחקים נוספים

תוכלו להזמין מגוון רחב של סטים של פליימוביל – כמו "חנות האופנה" – שיכולה להיות מתנה נפלאה לכל נסיכה קטנה, רכב שטח, בית הסוסים, אותו תוכלו גם לשלב בסט נוסף של בית גן החיות, מזנון על גלגלים ועוד מגוון רחב של חבילות וסטים שניתן לשלב זה עם זה, ולבנות לאורך מספר שנים ארון משחקים חלומי לילד, באיכות בלתי מתפשרת כמו שרק פליימוביל מציעים, עם זיכרונות ילדות שילוו אותו לכל החיים.

כנסו לחנות ובחרו את החלום הבא של הילדים אליהם אתם מתגעגעים כל כך.

הוסף תגובה חדשה