התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים - יחסים

10 הזוגות החזקים בעולם; מגיעה לה נשיקה, ברק
מאת: שוש חיות ושלומי אמיר | פורסם: 26.05.2013 18:30
אם אתם לא יפים, עשירים ומפורסמים אין סיכוי שתמצאו את עצמכם בדירוג החדש. מישל וברק, ביל ומלינדה, ביונסה וג'יי.זי מובילים את הזוגות שבכוחם לשנות עולם

מישל וברק אובמהמישל וברק

 

הם ביחד, הם חזקים ביחד יותר מאשר כל אחד בנפרד, ובכוחם לשנות את העולם - כל זוג ותחומי עניינו. מגזין הכלכלה חובב הדירוגים "פורבס" שלף השבוע את רשימת 10 הזוגות החזקים בעולם, משהו חדש במגוון הדירוגים שלו. מעניין לגלות, שאצל רוב הזוגות האישה פופולארית יותר.

והנה הם לפניכם:

מקום ראשון - מישל וברק אובמה.
"הזוג הראשון של ארה"ב מעולם לא התבייש להפגין חיבה בפומבי" נכתב ב"פורבס", והנשיא צוטט בדברים שאמר בנאום הניצחון שלו בתום מערכת הבחירות האחרונה: "מעולם לא הייתי גאה יותר מאשר כשצפיתי באומה כולה מתאהבת בך, מישל, כגברת הראשונה שלנו".
מבין השניים, הגברת הראשונה יותר פופולרית מבעלה, מה שמוסיף עוצמה יתרה לזוגיותם.

The-Gates-Couple.jpg

מקום שני - ביל ומלינדה גייטס. (בתצלום למעלה, בצעירותם, עם 3 ילדיהם)
בטח, עם הון של 67 מיליון $, הם הזוג העשיר ביותר בעולם. ביל ומלינדה ידועים כפילנטרופים גדולים ובשנה שעברה תרמו לצדקה 3.4 מיליארד $. המטרה המרכזית של "קרן הצדקה של ביל ומלינדה גייטס" השנה היא המלחמה במחלת הפוליו, שמסתבר שעוד מכה באיזורים נידחים באפריקה.

Beyonce-and-Jay-Z.jpg

מקום שלישי - ביונסה וג'יי.זי. (בתצלום למעלה)
הזוג הראשון של עולם המוסיקה (וחברים קרובים, אגב, של הזוג מספר 1). לאחרונה נחקרו השניים על הביקור הלא חוקי שעשו בקובה באפריל אשתקד, אבל התברר שהם היו 'ילדים טובים' ונסיעתם אושרה ע"י הרשויות מראש. ולא, הם עדיין לא בהיריון שני.

China-first-Lady.jpgמקום רביעי - חי ג'ינפינג (בתצלום למעלה) ופנג ליואן.
מזהים? היא אשתו השנייה, זמרת פופולארית, והוא נשיא סין החדש. וכמו מישל, גם היא פופולארית יותר מבעלה.

מקום חמישי - אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט
איך לא? ומה זה משנה שהם לא התחתנו? הם הורים ל-6 ילדים, מתוכם 3 מאומצים, ואחרי שג'ולי עברה את ניתוח הסרת השדיים היא הפכה ממש לפיגורה ציבורית.

מקום שישי - אלן דג'נרס ופורשיה דה רוסי
הזוג מספר 1 עולם הגאיי'ז. מנחת הטלוויזיה והשחקנית נישאו זו לזו ב-2008 והפכו למובילות המאבק להכרה בנישואים חד-מיניים.

מקום 7 - מריסה מאייר וזקארי בוג. הזוג החזק ביותר של עמק הסיליקון. היא מנכ"לית "יאהו" והוא עורך דין לשעבר המשקיע בסטארט-אפים. נשואים מ-2009, ויש כבר ילד ראשון.

מקום 8 - הילארי וביל קלינטון. הנשיא לשעבר ומזכירת המדינה האמריקנית לשעבר נחשבים למשפיעים, ולמרות שאינם מחזיקים כרגע תפקידים רשמיים הם המרצים המבוקשים ביותר בעולם ומקורבים לכל ראשי המדינות החשובים. גם אצל הזוג, הילארי מרוויחה יותר ופופולארית יותר - היא לוקחת על כל הופעה שלה 200,000 $ וכותבת ספרשעליו קיהבלה מפרעה של 14 מיליון $.

Shakira-and-Husband.jpg

מקום 9 - שאקירה וג'רארד פיקה. (בתצלום למעלה) הפתעה מסויימת. היא הזמרת הקולומביאנית הנודעת ובן זוגה הכדורגלן, ו"פורבס" מכתיר אותם כזוג החזק ביותר בעולם השאו-ביז והספורט. היא זוכה לשבחים על פעילותה ביוניצ"ף - אירגון הצדקה של האו"ם ומעמדה התחזק השנה עם הצטרפותה לפאנל המנטורים בריאליטי המוסיקלי The Voice. לאחרונה חבקו השניים בן ראשון.

מקום 10 - מיוצ'ה פראדה ופטריציו ברטלי. הזוג החזק של עולם האופנה., היא המעצבת והוא המנהל של המותג היוקרתי ביותר בעולם, הנושא את שמה של הגברת ואשר הגיע אליה בירושה. הם מהווים השראה לכל מה שנעשה השנה בעולם האופנה, ובדרך יצרו לעצמם עושר מפלג של 19 מיליארד $.

 

בלעדי ב-ILUSA! מה עושה "אישה מרוקאית אחת" מקרית גת במדבר אריזונה?... מתוך הגעגועים לארץ, למשפחה, לחברים, לאוכל, לשפה ולריחות, יצרה ימית ארמבריסטר (בן לולו) במדבריות דרום-מערב ארה"ב את ספרה הראשון, שיצא השבוע בישראל, ומגולל בתוכו את סיפור העלייה היהודית ממרוקו והקמת אחת מעיירות הפיתוח הראשונות. את ההשראה נתנו לה סבתה וסבה שיושבו באישון לילה על פיסת אדמה בשולי הנגב

 

בלעדי ב-ILUSA! תיבת הפנדורה נפתחת על המסעדן האגרסיבי מאריזונה: ועכשיו גירוש?... כשמתחילים להסתבך, זה לא נגמר. סמי בוזגלו, בעל המסעדה הישראלי-אמריקני מאריזונה שפישל בסדרת הטלוויזיה Kitchen Nightmares הסתבך גם עם רשות ההגירה

 

בלעדי ב-ILUSA! פרויקט "חופשי במנהטן" אוסף את המוכשרים של ניו יורק... הפרויקט החדש שמטרתו הקמת בית ישראלי לישראלים החיים במנהטן, יצא לדרך בעזרת כמה כשרונות מעניינים, כמו הצ'לן אלעד קביליו, המנהל המוסיקלי של באלט Next

 

לעמוד הראשי

 

צילומי מסך: ReporterNewVideo / paul george / hopi8888 / hollywoodbackstage / BJCream / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה